Kronika Policyjna Przasnysz [1.01 – 3.01.2023]

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 1 do 3 stycznia 2023 roku.

 

02.01.2023r.

Godz. 11.50 – mieszkaniec gm. Jednorożec zgłosił, że za pośrednictwem portalu internetowego dokonał zakupu pojazdu osobowego marki Renault i pomimo dokonanej przedpłaty w kwocie 2 tys. złotych nie otrzymał pojazdu.

 

Godz. 17.10 – w miejscowości Mchowo gm. Przasnysz, policjanci zatrzymali 37 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 17.30 – w miejscowości Mchowo gm. Przasnysz, kierujący pojazdem osobowym marki Audi, 20 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, na skutek niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, doprowadził do kolizji drogowej z pojazdem marki Renault, którym kierował 29 – letni mieszkaniec pow. szczycieńskiego. Z miejsca zdarzenia z niegroźnymi obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala karetką pogotowia została przetransportowana pasażerka Renaulta, 28 – letnia mieszkanka pow. szczycieńskiego. Pozostali uczestnicy zdarzenia w tym dwoje dzieci w wieku 5 i 9 lat podróżujące pojazdem Renault, nie doznało obrażeń ciała. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierujących wykazało, że byli trzeźwi.

 

01.01.2023r.

Godz. 01.50 – w Przasnyszu na ul. Sosnowej, 37 – letni mieszkaniec Przasnysza będący pod działaniem alkoholu, podczas interwencji policyjnej dopuścił się znieważenia a następnie naruszenia nietykalności interweniujących policjantów. 37 – latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

 

Godz. 02.20 – w miejscowości Chrostowo Wielkie gm. Czernice Borowe, całkowitemu spaleniu uległ budynek mieszkalny. Obecnie przasnyscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu prowadzą czynności służbowe zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

 

Godz. 13.40 – w Przasnyszu na ul. Orlika, policjanci zatrzymali 27 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 16.50 – w miejscowości Obrąb gm. Przasnysz, policjanci zatrzymali 30 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments