Konkurs na spot filmowy promujący pielgrzymkę do Rostkowa

Uczniowie najstarszych klas szkół podstawowych oraz szkół średnich mogą opracować spot reklamujący 40. Pielgrzymkę do Rostkowa i Przasnysza. Do wygrania cenne nagrody.

 

Diecezja Płocka – Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej we współpracy z Wydziałem Katechetycznym i Diecezjalnym Duszpasterstwem Młodzieży „Studnia” ogłosiła konkurs na spot filmowy „Wykrusz się”, który ma promować 40. Pielgrzymkę do Rostkowa i Przasnysza dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich. Celem konkursu jest przede wszystkim promocja postaci św. Stanisława Kostki, który pochodzi z powiatu przasnyskiego, a także  ukazanie jego pozytywnego wzorca dla dzieci i młodzieży.

 

Prace konkursowe można zgłosić do 10 czerwca i wykonywać w zespołach liczących nie więcej niż 3 osoby. Każda grupa musi mieć opiekuna w postaci nauczyciela lub katechety danej szkoły. Przygotowany spot powinien trwać maksymalnie 2 minuty. Może być przygotowany w dowolnej formie, czyli jako animacja komputerowa, plansza i głos lektora, czy też przy udziale uczestników w roli aktorów.

Do wygrania są ciekawe i cenne nagrody. To m.in. karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach z asortymentem elektronicznym:

  • I nagroda 2500 zł,
  • II nagroda 1500 zł,
  • III nagroda – 1000 zł

oraz nagrody rzeczowe i vouchery.

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments