Koncert z okazji Dnia Matki w przasnyskim Muzeum

W piątek, 18 maja w Muzeum Historycznym w Przasnyszu odbył się koncert „Moja Matko ja wiem..”. Wydarzenie zorganizowano z okazji zbliżającego się Dnia Matki.

 

Koncert z okazji Dnia Matki zorganizowany w przasnyskim Muzeum Historycznym był wielopokoleniowym hołdem dla matczynej miłości i trudu. Dla obecnych mieszkańców wystąpił Miejski Chór Męski Przasnysz wraz z grupą współpracujących dzieci, dziecięcy chór działający przy Szkole Podstawowej nr 1 w Przasnyszu oraz Karina Miś, wokalistka z Miejskiego Domu Kultury.

Artyści zaprezentowali szeroki repertuar utworów muzycznych, który nawiązywał od Dnia Matki oraz wątków regionalnych, a także wiersze autorstwa Grzegorza Jasińskiego.

– Po koncercie, z okazji zbliżającego się Dnia Matki, wszyscy uczestnicy skosztowali okolicznościowego tortu. Dziękujemy na wspaniały koncert i cudowną atmosferę – dodaje muzeum.

 

Organizatorami wydarzenia był: Burmistrz Przasnysza, Stowarzyszenie Miejski Chór Męski, Miejski Dom Kultury w Przasnyszu i Muzeum Historyczne w Przasnyszu.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
myto
myto
17 dni temu

Dzieci pięknie , a Pani Dyrygent porwała moje serce , brawo.

przasnyszanka
przasnyszanka
17 dni temu

Pan Waldemar najlepszy muzyk …porywał moje serce w Szkole Podstawowej nr 3 przez 5 lat … Gość żył i żyje muzyką …
.