Kolejny sukces Waldemara Krynickiego

W miniony weekend w Ostrołęce rozgrywany był Międzynarodowy Turniej Siatkówki Kobiet i Mężczyzn KURPIE VOLLEYBALL 2021. Drużyna Waldemara Krynickiego sięgnęła na nim po złote medale w kategorii wiekowej +50.

 

W turnieju wzięły udział drużyny zarówno z Polski jak i Mołdawii oraz Łotwy. Drużyna Inter Marine Masters Gdynia Kamieniec, w składzie której gra przasnyszanin spotkała się w grupie z gospodarzami turnieju oraz ekipą z Malborka. W pierwszym spotkaniu Inter Marine Masters wygrało z Kurpiami 2:1, a w drugim uległo drużynie z Pomorza 0:2. Z bilansem spotkań 1:1 udało się awansować do półfinału, w którym ich przeciwnikiem była drużyna z Mołdawii. W pierwszym secie meczu ze zwycięstwa cieszyli się Mołdawianie, ale dwa kolejne były już pod dyktando drużyny z Gdyni, która wygrała całe spotkanie 2:1 i awansowała do finału. Tam czekał już na nich przeciwnik z Łotwy. Mecz finałowy był niezwykle wyrównany, ale to polska drużyna uciekała wynikiem w końcówkach, co zaowocowało zwycięstwem w meczu oraz całym turnieju.

 

To już druga edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej, rozgrywanego na hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. W tym roku zawody były rozgrywane w kategoriach wiekowych: kobiet +40 oraz mężczyzn: +40, +50 i +55. Organizatorem imprezy był Klub Sportowy Kurpie Volleyball, a patronem honorowym – Prezydent Miasta Ostrołęki.

 

 

M. Bieńkowska

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments