Kolejni nietrzeźwi kierowcy wyeliminowani przez lokalną grupę Speed

Makowscy policjanci ruchu drogowego należący do Mazowieckiej Grupy SPEED zatrzymali kolejnych 5 kierowców, którzy za łamanie przepisów stracili prawo jazdy na 3 miesiące.

 

W ciągu ostatniego tygodnia policjanci pracujący w ramach Mazowieckiej Grupy SPEED skontrolowali 108 pojazdów, ujawnili 114 wykroczeń, w tym 84 dotyczące przekroczenia prędkości. Policjanci zatrzymali 5 praw jazdy na okres 3 miesięcy za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. We wszystkich przypadkach kierujący zostali ukarani mandatami i punktami karnymi.

 

Podczas minionego weekendu policjanci zatrzymali również dwóch nietrzeźwych kierujących pojazdami:

  • 28.05.2021 w Makowie Maz. 36 – letniego kierującego BMW, który będąc w stanie nietrzeźwości spowodował kolizję drogową. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

 

  • 25.05.2021r w m. Podoś policjanci zatrzymali 50 – letniego kierującego Renault, który miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

 

Obydwaj mężczyźni stracili już prawo jazdy. Teraz za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności i konsekwencje finansowe.

 


 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
20 dni temu

Superb robi dobra robote 🙂

Tomek
Tomek
18 dni temu
odpowiada  Mieszkaniec

Łapkę w dół dali potencjalni mordercy