Karatecy z Przasnysza nie próżnują. Przywieźli worek medali z zawodów w Ostrołęce.

Początek roku kalendarzowego dla sportowców z Przasnyskiego Klubu Kyokushin Karate okazał się bardzo pracowity. Nie tylko z zapałem trenowali kilka razy w tygodniu i wzięli udział w biegu WOŚP, ale w ostatnią sobotę rywalizowali w Noworocznym Turnieju Karate w Ostrołęce.

Ostrołęcki Klub karate Kyokushin zapewnił nagrody dla wszystkich uczestników. 24 małych wojowników i wojowniczek w kimonach rywalizowało w walkach, prezentacjach kata i technik walki z reprezentantami okolicznych klubów, gorąco dopingowanych przez swoich rodziców.

Warto wymienić naszych zwycięzców: Grażynkę Zdzioch, Natalkę i Oliwię Poniatowskie, Magdę Wąsowską i Amelkę Stefańską. Srebrne medale zawisły na szyi Ewy Wąsowskiej, Kryspina Kuskowskiego, Mateusza Dawidziuka, Adrian Kołakowski, Maja Krajewska i Adasia Gotowca. Wiele satysfakcji przyniosły występy początkujących karateków z sekcji z Rzęgnowa. To naprawdę udany debiut.

Przed zawodnikami kolejne wyzwania: obóz narciarski, zawody i egzaminy na kolejne stopnie wtajemniczenia. Treningi więc odbywają się pełną parą, a środowisko przasnyskich karateków czeka na następnych chętnych. Kto lubi sport, wyzwania, przygody niech spróbuje swoich sił.

Źródło PKKK
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments