Jacek Hołub odwiedzi uczniów chorzelskiej „Dwójki”

9 lutego uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Chorzelach odwiedzi znany pisarz i dziennikarz. Jacek Hołuba weźmie udział w spotkaniu warsztatowym w ramach grantu przyznanego przez PFRON.

 

– Tym razem zmienia się nie tylko osoba autora prowadzącego warsztaty, ale również sceneria samego spotkania. 9 lutego o godz. 12:00 zaprosiliśmy do nas Pana Jacka Hołuba. Jacek Hołub to pisarz i dziennikarz, z wykształcenia politolog i PR-owiec, współpracownik portalu Niepełnosprawni.pl i magazynu „Integracja”. Przez kilkanaście lat był dziennikarzem „Gazety Wyborczej”. Jest również autorem wielokrotnie nagradzanych książek podejmujących bardzo aktualne i trudne tematy: „Żeby umarło przede mną. Opowieści matek niepełnosprawnych dzieci”, „Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera” oraz „Beze mnie jesteś nikim. Przemoc w polskich domach” – zaprasza biblioteka.

Jacek Hołuba 9 lutego spotka się z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach.

 

– Głównym celem naszego kolejnego Autorskiego Spotkania Warsztatowego, tym razem z Jackiem Hołubem, jak i całego przedsięwzięcia grantowego jest pogłębienie integracji społecznej osób ze szczególnymi potrzebami, w tym z niepełnosprawnościami ze środowiskiem lokalnym, poprzez umożliwienie pełnego korzystania z oferty i z usług Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Chorzelach. Mamy nadzieję, że projekt spotka się z zainteresowaniem. Jesteśmy przekonani, że i tym razem nie zabraknie emocji i wrażeń – dodaje biblioteka.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments