I Przasnyski Festiwal Smaków Regionalnych za nami [FOTO]

W niedzielę, 18 września na Stadionie Miejskim w Przasnyszu odbył się I Przasnyski Festiwal Smaków Regionalnych. Mimo niesprzyjającej aury, frekwencja dopisała.

 

I Przasnyski Festiwal Smaków Regionalnych zakończył imprezowy weekend w Przasnyszu. Wydarzenie kulinarne okazało się również najbardziej atrakcyjne dla odwiedzających. Już przed godziną 14:00 stadion miejski zaczął wypełniać się amatorami swojskich potraw. Na swoje stoiska zaprosiły KGW Bogate, Leszno, Karwacz, Pierzchały, Zalesie i Wielodróż. Można było skosztować słodkich wypieków, wędlin, pierogów, mięs, bigosu, czy leczo. Popularnością cieszyło się również stoisko Obywatelskiego Konwoju Humanitarnego, gdzie serwowano potrawy z grilla oraz watę cukrową i popcorn dla najmłodszych.

 

Duże zainteresowanie wzbudził pokaz gotowania na wielkiej patelni w wykonaniu finalisty 7. edycji „MasterChef”, Mateusza Krojenki.

Dodatkowo na odwiedzających czekały animacje, dmuchańce, występy zespołów tanecznych z 2.ORel i koncert zespołu „Przasnyscy Orelowcy”.

Podczas wydarzenia odbyły się również zbiórki na leczenie i rehabilitację Adriana Wypyskiego oraz Krystiana Wódkiewicza.

 

 

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments