Gabriela Mydło z Jednorożca walczy o półfinał Miss Warmii i Mazur 2020!

Gabriela Mydło z Jednorożca znalazła się wśród kandydatek do tytułu Miss Warmii i Mazur 2020. W rozpoczętym właśnie głosowaniu internetowym ma szansę dostać się bezpośrednio do półfinału konkursu.

Gabrysia chodzi do II klasy technikum o profilu Technik Architektury Krajobrazu. Uwielbia rysować i malować. Interesuje się modą, polityką, rozwojem osobistym. Wolny czas spędza  aktywnie, uprawiając sport. Jej pasją jest również gotowanie, a największą przyjemność sprawia czytanie książek o rozwoju osobistym.

Miss Warmii i Mazur to konkurs piękności, który promuje najpiękniejsze dziewczyny. Chcemy, żeby nasze kandydatki odnosiły sukcesy w modelingu i show biznesie. Promujemy i dbamy o pozytywny wizerunek naszych uczestniczek. W naszym konkursie wszystkie kandydatki wygrywają – informują organizatorzy.

Oddaj głos na Gabrielę Mydło

 


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Syn Zenka
Syn Zenka
4 lat temu

To nie kandydatką na miss tylko ideał na żonę ?

Dsro
Dsro
4 lat temu

Jednorożec to nie Mazury..I tym bardziej nie Warmia

NATALIA
NATALIA
4 lat temu
Reply to  Dsro

Niestety, ale w konkursie mogą brać udział dziewczyny spoza województwa warmińsko-mazurskiego, według mnie nie powinno tak być, no ale nie my ustalamy regulamin. Również biorę udział chociaż jetem z Mazur ✌️