Finałowy koncert laureatów Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Chorzelskie Anioły – Śpiewem leczą duszę” już 6 stycznia

W piątek, 6 stycznia w Święto Objawienia Pańskiego po mszy św. o godz.11.45 w kościele parafialnym w Chorzelach odbędzie się finałowy koncert laureatów Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Chorzelskie Anioły – Śpiewem leczą duszę”.

 

Przed nami ostatni – II etap Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Chorzelskie Anioły – Śpiewem leczą duszę”. Koncert wyłonionych w pierwszej części laureatów odbędzie się 6 stycznia 2023 r. po mszy świętej o godz. 11:45 w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Chorzelach.

W czasie festiwalu zaśpiewają: Agnieszka Grabowska, Eryk Borkowski, Urszula Królicka, Blanka Jelińska, Wiktoria Gaczyńska, Anna Cichorska, Wiktoria Jaworska, Karol Kawiecki,  Martyna Jachimowska, Gabriela Borkowska, Zuzanna Olber, Zofia Hagen, Karina Miś, Roksana Grabowska, Ewa Zalewska, Iwona Borkowska, Grażyna Pleńkowska.

 

Głównymi organizatorami i pomysłodawcami pierwszego Festiwalu kolęd i pastorałek w Chorzelach są: burmistrz Beata Szczepankowska, ksiądz Stanisław Dziękiewicz – proboszcz Parafii Chorzele oraz pani Agnieszka Grabowska. Współorganizatorami zaś OUK w Chorzelach, MGKRPA w Chorzelach i PSP nr 2 w Chorzelach.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments