English gives the power – znamy zwycięzców konkursu językowego

W Zespole Szkół Powiatowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Przasnyszu odbył się konkurs języka angielskiego dla uczniów klas VIII szkół podstawowych w powiecie przasnyskim pt. „English gives the power”.

 

– Celem konkursu, oprócz promocji Zespołu Szkół Powiatowych, było motywowanie do nauki języka angielskiego, poszerzanie wiedzy na temat krajów anglojęzycznych oraz współpraca ze szkołami w regionie. W konkursie wzięło udział 41 uczniów reprezentujących 3 szkoły z powiatu przasnyskiego – informuje Zespół Szkół Powiatowych w Przasnyszu.

Laureatami konkursu zostali:

  • Jakub Rudziński (SP nr 1 w Przasnyszu) – I miejsce
  • Zuzanna Kuliś (SP nr 1 w Przasnyszu) – II miejsce
  • Tomasz Królicki oraz Aniela Valentić (SP nr 1 w Przasnyszu) – III miejsce

 

Wyróżnienia:

  • Kacper Karpiński (SP nr 3 w Przasnyszu)
  • Maja Sumińska (SP nr 2 w Przasnyszu)

 

Główną nagrodą w konkursie był kurs języka angielskiego w Szkole Językowej InterClass. Zwycięzcy i wyróżnione osoby otrzymały również dyplomy i nagrody rzeczowe.

Fundatorami nagród byli: Magdalena Szemplińska (dyrektor Szkoły Językowej InterClass), która dofinansowała również  kursy językowe oraz nagrody rzeczowe dla pozostałych zwycięzców, Łukasz Oleksiak, kierownik stacji paliw ORLEN , który przeznaczył 400 zł na pomoce dydaktyczne dla uczniów oraz dyrektor ZSP w Przasnyszu Paweł Stanisław Szczepkowski, który wraz z Radą Rodziców, ufundował nagrody rzeczowe.

Organizatorkami wydarzenia były nauczycielki ZSP – Agnieszka Valentić-Szukała i Anna Wojciechowska.

– Dziękujemy sponsorom za okazaną życzliwość i wsparcie naszej inicjatywy. Młodzieży natomiast gratulujemy świetnych wyników i życzymy powodzenia na egzaminach. Mamy nadzieję, że spotkamy się we wrześniu w Zespole Szkół Powiatowych – przekazuje szkoła.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments