Dzień Babci i Dziadka w Krzynowłodze Małej.

W Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej uroczysty Dzień Babci i Dziadka odbył się 22 stycznia. W podziękowaniu za okazaną miłość wnuczęta przedstawiły swoim babciom i dziadkom program artystyczny i zabrały gości w magiczną podróż po latach minionych.

Na kolejnych przystankach w podróży, nazwanych kolejno: „Babciowo”, „Dziadkowo”, „Czar muzycznych wspomnień” i „Czar tanecznych wspomnień”, dzieci zaprezentowały swoje talenty aktorskie, muzyczne i taneczne.

Następnie wszystkie przedszkolaki złożyły babciom i dziadkom życzenia płynące prosto z ich serduszek. Pani dyrektor podziękowała dzieciom za wspaniałe występy i podkreśliła, jak bardzo ważna jest rola dziadków i chwile spędzane razem z nimi w życiu każdego dziecka.

Na koniec wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania. Dziękujemy!

Przedstawienie przygotowały nauczycielki z przedszkola: Marta Radziwonka, Renata Radomska, Elżbieta Żmijewska i Małgorzata Mórawska.

Źródło UG Krzynowłoga Mała
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments