Dyrektor przasnyskiego szpitala zdobył tytuł doktora

Na stronie internetowej przasnyskiej placówki leczniczej przed nazwiskiem dyrektora Grzegorza Magnuszewskiego pojawił się skrót „dr”. Postanowiliśmy zbadać tę intrygującą informację. Jak się okazało, szef przasnyskiej jednostki leczniczej rzeczywiście może się poszczycić tytułem naukowym. Pracę doktorską obronił kilka miesięcy temu.

 

Po uzyskaniu informacji o dwóch istotnych literach, które pojawiły się przed nazwiskiem dyrektora, postanowiliśmy przeprowadzić małe, dziennikarskie śledztwo, które potwierdziło, że Grzegorz Magnuszewski 17 grudnia 2021 r. ukończył studia PhDr w systemie nauki słowackiej i – na podstawie przygotowanej pracy dyplomowej – przystąpił do egzaminu państwowego. Warunkiem przystąpienia do studiów na Słowacji jest uzyskanie tytułu magistra w Polsce oraz zdanie egzaminu z odpowiedniej dziedziny naukowej, co też uczynił.

Jak udało nam się ustalić, Grzegorz Magnuszewski może obecnie poszczyć się tytułem doktora filozofii. Jego praca doktorska, którą obronił na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Międzynarodowego Biznesu w Preszowie na Słowacji nosi tytuł „Etyka marketingu”.

 

 

Informację tę potwierdził w rozmowie z nami sam zainteresowany, który przyznał, że na preszowskiej uczelni wykłada promotor jego pracy magisterskiej, który zachęcił go do podjęcia wysiłku zdobycia tytułu naukowego. Myśl ta pojawiła się tuż po ukończeniu przez Grzegorza Magnuszewskiego podyplomowych studiów Master of Business Administration.

Grzegorz Magnuszewski przed objęciem funkcji dyrektora przasnyskiej placówki leczniczej, był szefem urzędu skarbowego w Przasnyszu i Ostrołęce. Po uzyskaniu tytułu magistra ukończył studia podyplomowe z zakresu: rachunkowości, prawa podatkowego oraz zarządzania służbami skarbowymi, a także studia podyplomowe MBA.

Nie można wykluczyć, że zdobycie tytułu doktorskiego nie jest jego ostatnim słowem.

Serdecznie gratulujemy!

 

M.Jabłońska

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sidewinder
Sidewinder
1 rok temu

gratuluje i życze samych sukcesów

Ewa
Ewa
1 rok temu

haha dr filozofii i to na Słowacji a w Polsce się nie dało? Dlaczego?

jana
jana
1 rok temu
Reply to  Ewa

Pozostało dla ciebie 🙂

michał
michał
1 rok temu

Dlaczego nie w Polsce? Polecam przeczytanie artykuł w Puls Biznesu – „Słowacja da ci … dyplom”.

przasnyszanka
przasnyszanka
1 rok temu

Gratuluję! Do końca życia będę wdzięczna Panu Dyrektorowi , z jaką życzliwością potraktował mnie i moją rodzinę w czasie pandemii .Jeszcze raz dziękuję Panu.