Drzwi otwarte w przasnyskiej Jedynce [FOTO]

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu zorganizowała drzwi otwarte dla dzieci, które od września rozpoczną edukację w oddziałach przedszkolnych.

 

W środę, 9 marca, przyszli zerówkowicze wraz z rodzicami, spotkali się w budynku szkoły przy ul. Szkolnej.

– Rodzice zostali zapoznani z organizacją  nauczania, wychowania oraz opieki w oddziale przedszkolnym. Dzieci wzięły udział w zabawach integracyjnych. Ogromne wrażenie zrobiło na nich spotkanie z nauką, czyli eksperymenty i doświadczenia, w których mogły aktywnie uczestniczyć. Z dużym zaangażowaniem wykonywały też prace plastyczne. W sali gimnastycznej pokonywały tor przeszkód, wykazując się wysoką sprawnością fizyczną – informuje Szkoła Podstawowa nr 1.

 

Każde dziecko wraz z rodzicem miało również możliwość odwiedzenia wszystkich sal, znajdujących się w budynku szkoły, począwszy od sal lekcyjnych, skończywszy na świetlicy  i salach przeznaczonych do zajęć dodatkowych.

– Spotkanie ze szkołą zakończyło się słodkim poczęstunkiem, podczas którego dzieci żywiołowo opowiadały o swoich wrażeniach. Opowieści te niezmiennie kończyły się podsumowaniem: ,,Chcemy być w tej szkole!”- czytamy.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments