Droga krzyżowa 2024. Mieszkańcy przeszli ulicami Przasnysza

W piątek, 22 marca w Przasnyszu odbyła się Miejska Droga Krzyżowa. Wierni wyruszyli spod klasztoru Ojców Pasjonistów, wędrówkę zakończyli pod kościołem farnym.

 

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan z Przasnysza
Jan z Przasnysza
20 dni temu

Taki artykuł ukazał się wczoraj:
„Jedzcie, co chcecie w Świętym Tygodniu, ofiara nie jest w żołądku, lecz w sercu. Ludzie powstrzymują się od jedzenia mięsa, ale nie rozmawiają z rodzeństwem i/lub bliskimi, nie odwiedzają rodziców i nie dbają o swoje dzieci. Nie dzielą się jedzeniem z tymi, którzy tego najbardziej potrzebują, odciągają dzieci od ojca/matki i/lub dziadków, krytykują życie innych, znęcają się nad partnerami itp. Mięso nie czyni cię złym człowiekiem, tak jak filet rybny nie uczyni cię świętym. Lepiej szukać dobrych relacji z Bogiem, czyniąc dobro innym. Bądźmy mniej aroganccy i bardziej pokorni. » Papież Franciszek

Lubię to
Lubię to
20 dni temu

Święta prawda,ale o tym kościół mało mówi

Avatar
Avatar
20 dni temu

Największe plotkary w czołówce 🤣

przasnyszanka
przasnyszanka
20 dni temu
Reply to  Avatar

tak właśnie…przykro mi to stwierdzić, choć nie można uogólniać,ale duża grupa tych Pan oddanych Bogu ,która wręcz z tym się obnosi to osoby zawistne,zazdrosne i gotowe szpilę wbić w czule punkty i zajmujące się czyimś życiem, udając troskę….