Dni Przasnysza 2022 – Przasnyska Kapela Podwórkowa, Claudia Sky, Wanda i Banda [FOTO]

Dni Przasnysza już za nami. Impreza miejska odbyła się w weekend 11-12 czerwca. Niedzielne występy na scenie rozpoczęły: Przasnyska Kapela Podwórkowa, Claudia Sky i Wanda i Banda.

 

Niedzielne występy na Stadionie Miejskim rozpoczęły się o godzinie 15.00 od koncertów lokalnych artystów. Na scenie pojawił się najstarszy miejski zespół – Przasnyska Kapela Podwórkowa. W jego repertuarze nie zabrakło refleksyjnych, czasem zabawnych tekstów, opisujących zwyczaje i tradycje Przasnysza.

W niedzielne popołudnie zaśpiewała również pochodząca z Chorzel Claudia Sky, która na swoim koncie ma już single: Runaway oraz Czy warto. Potem przyszedł czas na rockowe, doskonale znane zarówno młodszym, jak i starszym odbiorcom piosenki w wykonaniu zespołu Banda i Wanda.

 

Sprawdź również
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz.K.
Grzegorz.K.
5 miesięcy temu

Ej, weście teraz coś napiszcie, że fajnie by było posłuchać Przasnyskiej Kapeli Podwórkowej – hmmm bo tak bardzo chcieliście ich posłuchać, żeście nie posłuchali, choć grali. Weście jeszcze coś napiszcie, dlaczego nie było mechaników samochodowych ( odnoszę się do konkretnego komentarza z poprzedniego postu). Może napiszcie jak to w Makowie były tłumy i wspaniałe kapele, no to może wejdźcie na stronę Radio Rekord i obejrzyjcie te TŁUMY na koncercie Enej w Makowie Mazowieckim. Jest relacja, tych tłumów to było troszkę więcej niż na Przeciągu.

EastSide
EastSide
5 miesięcy temu
Reply to  Grzegorz.K.

na szczescie Sumolasty 'uratowal’ widowisko (sarkazm) rodzacej sie kultury plebsu w kraju- taka denna podroba muzy kolorowych slumsow getto (potomkow niewolnikow i rasizmu ) zza oceanu z przed 20 lat ofreagowujacych i szokujacych  Jak popracuje to nawet osiagnie wyzyny dna  czyli poziom 'Lil Jon & The East Side Boyz – Get Low’ z przed 20 lat, gdzie przynajmniej muzycznie utwor jest zajepisty (istnieje tez instrumentalna wersja) a tresc po prostu powinna byc zakazana-nie puszczajcie tego nikomu pod zadnym pozorem ani nie starajcie sie tlumaczyc, zrozumiec Szkoda ze Sumolasty nie podrasowal sie na mode z zaoceanicznych slumsow z portami do kolan i pielucha wystajaca.-tez… Czytaj więcej »

Alina
Alina
5 miesięcy temu

Zabrakło znanej gwiazdy dla ludzi w średnim wieku

Przasnyszanka
Przasnyszanka
5 miesięcy temu

Niedzielne występy na scenie niestety bocznej rozpoczęły występy PRZASNYSKICH dzieci. Występy małych artystów były zagłuszane przez próby, sprawdzanie nagłośnienie dla „gwiazdy wieczoru” – pytanie: czy nie można było tego zrobić przed planowanym rozpoczęciem się programu Dni Przasnysza czyli przed godziną 15-stą( dość dużo czasu na przygotowanie się od rana). Dzieciaki i młodzież całym rokiem pracują, żeby pokazać swoje umiejętności na scenie, rodzice czekają z niecierpliwością na występy swoich pociech, a tu okazuje się że ważniejsze jest sprawdzenie nagłośnienia dla „Smolastego”, a nie występy PRZASNYSKICH DZIECI I MŁODZIEŻY. Dodam jeszcze, że brama powinna być otwarta dla osób występujących przed występami (przed… Czytaj więcej »