Dni Przasnysza 2022 – Przasnyska Kapela Podwórkowa, Claudia Sky, Wanda i Banda [FOTO]

Dni Przasnysza już za nami. Impreza miejska odbyła się w weekend 11-12 czerwca. Niedzielne występy na scenie rozpoczęły: Przasnyska Kapela Podwórkowa, Claudia Sky i Wanda i Banda.

 

Niedzielne występy na Stadionie Miejskim rozpoczęły się o godzinie 15.00 od koncertów lokalnych artystów. Na scenie pojawił się najstarszy miejski zespół – Przasnyska Kapela Podwórkowa. W jego repertuarze nie zabrakło refleksyjnych, czasem zabawnych tekstów, opisujących zwyczaje i tradycje Przasnysza.

W niedzielne popołudnie zaśpiewała również pochodząca z Chorzel Claudia Sky, która na swoim koncie ma już single: Runaway oraz Czy warto. Potem przyszedł czas na rockowe, doskonale znane zarówno młodszym, jak i starszym odbiorcom piosenki w wykonaniu zespołu Banda i Wanda.

 

Sprawdź również
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz.K.
Grzegorz.K.
14 dni temu

Ej, weście teraz coś napiszcie, że fajnie by było posłuchać Przasnyskiej Kapeli Podwórkowej – hmmm bo tak bardzo chcieliście ich posłuchać, żeście nie posłuchali, choć grali. Weście jeszcze coś napiszcie, dlaczego nie było mechaników samochodowych ( odnoszę się do konkretnego komentarza z poprzedniego postu). Może napiszcie jak to w Makowie były tłumy i wspaniałe kapele, no to może wejdźcie na stronę Radio Rekord i obejrzyjcie te TŁUMY na koncercie Enej w Makowie Mazowieckim. Jest relacja, tych tłumów to było troszkę więcej niż na Przeciągu.

EastSide
EastSide
13 dni temu
Reply to  Grzegorz.K.

na szczescie Sumolasty 'uratowal’ widowisko (sarkazm) rodzacej sie kultury plebsu w kraju- taka denna podroba muzy kolorowych slumsow getto (potomkow niewolnikow i rasizmu ) zza oceanu z przed 20 lat ofreagowujacych i szokujacych  Jak popracuje to nawet osiagnie wyzyny dna  czyli poziom 'Lil Jon & The East Side Boyz – Get Low’ z przed 20 lat, gdzie przynajmniej muzycznie utwor jest zajepisty (istnieje tez instrumentalna wersja) a tresc po prostu powinna byc zakazana-nie puszczajcie tego nikomu pod zadnym pozorem ani nie starajcie sie tlumaczyc, zrozumiec Szkoda ze Sumolasty nie podrasowal sie na mode z zaoceanicznych slumsow z portami do kolan i pielucha wystajaca.-tez… Czytaj więcej »

Alina
Alina
14 dni temu

Zabrakło znanej gwiazdy dla ludzi w średnim wieku

Przasnyszanka
Przasnyszanka
14 dni temu

Niedzielne występy na scenie niestety bocznej rozpoczęły występy PRZASNYSKICH dzieci. Występy małych artystów były zagłuszane przez próby, sprawdzanie nagłośnienie dla „gwiazdy wieczoru” – pytanie: czy nie można było tego zrobić przed planowanym rozpoczęciem się programu Dni Przasnysza czyli przed godziną 15-stą( dość dużo czasu na przygotowanie się od rana). Dzieciaki i młodzież całym rokiem pracują, żeby pokazać swoje umiejętności na scenie, rodzice czekają z niecierpliwością na występy swoich pociech, a tu okazuje się że ważniejsze jest sprawdzenie nagłośnienia dla „Smolastego”, a nie występy PRZASNYSKICH DZIECI I MŁODZIEŻY. Dodam jeszcze, że brama powinna być otwarta dla osób występujących przed występami (przed… Czytaj więcej »