Dni otwarte w przasnyskiej „Jedynce” – przyszli zerówkowicze mury szkoły opuścili z uśmiechami na twarzach

W szkołach podstawowych trwa rekrutacja do klas pierwszych, dlatego placówki organizują dni otwarte, podczas których można zapoznać się z ich ofertą. Jedno z takich wydarzeń odbyło się w czwartek, 22 lutego w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu.

 

Tydzień wcześniej, placówka swoje drzwi otworzyła dla przyszłych uczniów klas pierwszych. Tym razem wydarzenie zorganizowano z myślą o najmłodszych uczniach, którzy od września będą uczęszczali do oddziału przedszkolnego, czyli tzw. „zerówki”.

Dzieci i ich rodziców przywitały: dyrektor szkoły Justyna Kaliszewska i wicedyrektor Katarzyna Pocztowska. Następnie dzieci podzieliły się na trzy grupy, z których każda miała do zwiedzania trzy klasy. W każdej na najmłodszych czekało wiele niespodzianek. Były warsztaty plastyczne z niespodziankami, tańce i aktywność fizyczna, w tym tor przeszkód, a także eksperymenty naukowe.

Po wszystkim był poczęstunek i… jedynki – te na szczęście tylko w formie pysznych ciasteczek w kształcie cyferki z logo szkoły.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
przasnyszanka
przasnyszanka
3 miesięcy temu

super,śliczne dzieci ,ale najlepsza Dwójka

Waldemord
Waldemord
3 miesięcy temu
Reply to  przasnyszanka

Chyba przy sraniu do klozetu

Mieszkanka
Mieszkanka
3 miesięcy temu

Ukochana Jedynka 🙂