Dni Ciechanowa: Na scenie Varius Manx, Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski, bryska, Roxie Węgiel, Margaret oraz Kombii

Dni Ciechanowa odbyły się 23 i 24 czerwca. W mieście zagościły wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej. My również się tam udaliśmy, by zrelacjonować imprezę.

 

W Ciechanowie, w miniony weekend, na zamkowych błoniach, świętowano dni miasta. Na scenie wystąpił zespół Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Patrycja Markowska wraz z Grzegorzem Markowskim, bryska, Roxie Węgiel, Margaret oraz Kombii.

W piątek (23 czerwca) jako pierwszy pojawił się lokalny bluesowy zespół „Why Ducky?”. Następnie zagrał zespół Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Wieczór należał do Patrycji Markowskiej, z którą gościnnie wystąpił jej ojciec Grzegorz Markowski – lider niekoncertującego już zespołu rockowego Perfect. Dla fanów mogła być to ostatnia okazja, aby zobaczyć idola na scenie.

W sobotę (24 czerwca) zaśpiewała bryska, następnie Roxie Węgiel i Margaret. Wydarzenie zamknął zespół Kombii z Grzegorzem Skawińskim na czele.

Wśród bawiących się pod ciechanowską sceną nie brakowało mieszkańców powiatu przasnyskiego.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments