Chorzele. Rozstrzygnięto konkurs „Jak widzą dzieci segregację śmieci?”

Na konkurs wpłynęło 13 prac plastycznych. Wykonane plakaty zachęcają do prawidłowej segregacji odpadów, w tym takich, które można przekazywać do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

 

Konkurs „Jak widzą dzieci segregację śmieci?” został zorganizowany przez Beatę Szczepankowską, burmistrza miasta i gminy Chorzele.

– Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Jesteśmy zbudowani odzewem, zaangażowaniem i wkładem pracy. Wszystkie prace są wspaniałe i niepowtarzalne. W związku z tym komisja konkursowa postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników, dla których przygotowane są fantastyczne nagrody rzeczowe, m.in. słuchawki bezprzewodowe, głośniki, powerbanki, smartwatche, gry planszowe i gadżety gminne – poinformowali organizatorzy.

Oficjalne przekazanie nagród i dyplomów odbędzie się 24 sierpnia.

 

Wyniki:

I miejsce: Olaf Orzoł, Anna Jurczak, Wiktoria Szlaga, Mateusz Chmielewski i Amelia Garbarczyk

II miejsce: Kacper Orzoł, Miłosz Chmielewski, Zofia Szlaga, Patrycja Karaszewska

III miejsce: Zuzanna Orzoł, Jakub Nidzgorski, Marcel Tyjewski, Krzysztof Roman

 

ren


 

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
polityka
polityka
8 miesięcy temu

Jednak lekko niesmaczne. Dziecięca praca i już ta flaga tęczowa na “złej” wersji ziemi…

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
8 miesięcy temu
odpowiada  polityka

No ma pewno kilkuletnie dziecko samo wpadło na ten pomysł…

Od małego się wpaja dzieciom pewne wartości i później mamy prawdziwego narodowca patriotę – homofoba, nacjonalistę, rasistę, antysemitę…

Yutaro
Yutaro
8 miesięcy temu

Raczej małego eurokołchoźnika patrząc po idealnej wizji Europy z rysunku, co przecież idzie w pakiecie z flagą przekreśloną na Ziemii obok. Myślę, że rysował albo instruował mało rozgarnięty “dorosły”.

Pan Cogito
Pan Cogito
8 miesięcy temu

Poczytaj, zasięgnij informacji, zrób coś w tym kierunku bo jeśli stawiasz na jednej szali homofoba, nacjonalistę, rasistę, antysemitę i narodowca patriotę to brak ci podstawowej wiedzy. Ale na szczęście ty nie dzielisz Polaków.