Chorzele. Najmłodsi podziękowali swoim babciom i dziadkom „za bezgraniczną miłość i troskę”

W piątek, 23 lutego w Przedszkolu Samorządowym w Chorzelach zorganizowano uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

 

– W powietrzu unosił się zapach pysznego ciasta, a uśmiechnięte buzie dzieci i wzruszone oczy seniorów tworzyły atmosferę pełną ciepła i miłości. Pani Dyrektor, Małgorzata Andruszkiewicz, powitała wszystkich gości, a Burmistrz Beata Szczepankowska złożyła Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia, podkreślając ich ogromną rolę w życiu wnucząt – relacjonuje Urząd Miasta i Gminy Chorzele.

Dzieci zaprezentowały swoim bliskim i obecnym gościom piosenki, tańce oraz wierszyki. W ten sposób chciały wyrazić wdzięczność za troskę i wsparcie, które otrzymują każdego dnia od swoich ukochanych Babć i Dziadków.

–  Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Samorządowym w Chorzelach był wyjątkowym wydarzeniem pełnym radości, wzruszenia i serdeczności. To czas, kiedy wnuczęta mogły podziękować swoim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość i troskę, a seniorzy mogli poczuć się docenieni i kochani. To święto na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników – dodaje urząd.

Na zakończenie uroczystości na wszystkich czekał słodki poczęstunek, wspólne rozmowy i zabawa przy muzyce w wykonaniu Ireneusza Jaremy.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments