Chorzele gotowe na uruchomienie Punktu Szczepień Powszechnych

W środę, 28 kwietnia w Chorzelach przeprowadzona została wizytacja tworzonego punktu przez przedstawicieli Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

– Wszystkie wymagania organizacyjne postawione przez Wojewodę Mazowieckiego, Ministerstwo Zdrowia  i Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zostały w 100% spełnione – zapewnia UMiG w Chorzelach.

– Aby wesprzeć system szczepień i bezpieczeństwo mieszkańców chcemy skorzystać z możliwości, jakie dała administracja rządowa. Obecnie jesteśmy po wizytacji punktu i czekamy na decyzję władz centralnych w sprawie jego uruchomienia – czytamy.

 

 

ren


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lat temu

A jak przyjdzie wichura i porwie namiot ???

Emil
Emil
2 lat temu

Wichura to był w Czterech pancernych. A akcja super, mieszkańcy nie będą musieli dojeżdżać.

Tadeusz
Tadeusz
2 lat temu

kto za to zapłaci – Pan Pani… czy to tej pory. do 2020 roku nie było w Polsce [punktów szczepień? oczywiście były – w każdym ZOZie. co roku szczepiono tam dzieci obowiązkowymi szczepieniami, plus szczepienia dodatkowe, szczepiono dorosłych oraz staruszków (np na grypę). dziś tylko covid. a teraz trzeba extra namioty stawiać dla kilku chętnych (polecam statystykę, do dziś zaszczepiono 2 dawkami ok 2.700.000 Obywateli, około 7% (a na grypę wcześniej: W sezonie 2019/2020 przeciw grypie zaszczepiło się zaledwie 4,12% Polaków, w sezonie poprzednim 3,9%.”)… rozumiecie na 'morderczego covida’ zaszczepiono o 3% wiecej niż na grypę w latach poprzednich! w… Czytaj więcej »

Emil
Emil
2 lat temu
Reply to  Tadeusz

Ma Pan rację. Logiczne jest, że szczepienia powinny odbywać się w przychodniach, tym bardziej, że służby medyczne są już po szczepieniach. Rozumiem szpitale, gdzie jest b. duża liczba chorych na Covid, że są przemęczeni, ale przychodnie? Gdzie w dalszym ciągu są teleporady.