Bożena Bugaj oraz Marianna Galicka odwiedziły uczniów przasnyskiej „Trójki”

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Przasnyszu po raz kolejny spotkali się z emerytowanymi i zasłużonymi nauczycielami oraz pracownikami szkoły, by posłuchać opowieści z minionych lat.

 

W związku z przypadającą w tym roku 50. rocznicą istnienia Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Przasnyszu powstanie książka opisująca dawne lata i wydarzenia z nią związane.

Teraz z historią placówki zapoznają się jej uczniowie w ramach projektu ,,Trójka łączy pokolenia”. Goście odwiedzający szkołę przybliżają uczniom jej historię od początków powstania. Jest to cykl spotkań z emerytowanymi oraz zasłużonymi nauczycielami i pracownikami szkoły.

 

Tym razem przasnyską „Trójkę” odwiedziła Bożena Bugaj oraz Marianna Galicka.

– Podczas spotkania z naszą młodzieżą opowiadały o wspaniałych chwilach spędzonych ze swoimi wychowankami, o różnych przygodach podczas wypraw, wycieczek. O konkursach, w których brali udział nasi absolwenci. Uczniowie podczas spotkania z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali ciekawych opowieści – relacjonuje spotkanie szkoła.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
Mariusz
22 dni temu

Obydwie Panie mnie uczyły pod koniec lat 80-tych. Szczególnie dobrze wspominam Panią Bugaj, pod okiem której działałem w szkolnym samorządzie i jej brata Pana Zbigniewa Stanowskiego – świetnego historyka i zapalonego kibica, z którym zdarzało się porozmawiać o sporcie a który zaszczepił mi miłość do historii i przygotował do olimpiady. Pozdrowienia dla obydwojga ze stolicy i duuuużo zdrowia!!!

Krzysztof Wesołowski
Krzysztof Wesołowski
22 dni temu

Pamiętam jak pytaliśmy na lekcji chemii p.Bugaj czy potrafiłaby zrobić bombę atomową? Odpowiedziała, że jakby miała wszystkie produkty to bez problemu.