63 – latek aresztowany za posiadanie narkotyków, broni i nielegalnych papierosów

Policja zatrzymała 63-latka, w którego mieszkaniu znaleziono amfetaminę, papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz broń i amunicję. Mężczyzna został osadzony w areszcie śledczym.

 

Zatrzymanie podejrzanego oraz zabezpieczenie narkotyków, kontrabandy i broni, to wynik prowadzonego przez mławską prokuraturę i policję śledztwa.

– Tuż przed weekendem, na terenie powiatu mławskiego, kryminalni zatrzymali 63-letniego mężczyznę. W jego mieszkaniu odnaleziono ponad 1,7 kg amfetaminy, ponad 37 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz rewolwer z amunicją. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów a następnie przesłuchany przez prokuratora. Usłyszał między innymi zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków – informuje asp.szt. Anna Pawłowska.

 

Na wniosek prokuratora rejonowego  mieszkaniec pow. mławskiego został aresztowany na 2 miesiące. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło KPP w Mławie
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gustek
Gustek
27 dni temu

A od kiedy to popaprańcy posiadanie broni czarnoprochowej widocznej na zdjęciu jest nielegalne –jeśli i z narkotykami jest podobnie to naprawdę gratuluję sukcesu—Do kabaretu się nada……

Falvien
Falvien
27 dni temu
odpowiada  Gustek

Nie dość, że czaronoprochowa to w dodatku dawno nie używana. Nóż myśliwski, opakowania strunowe i jakże groźna ładowarka 5V to również przedmioty nielegalne? Treść właściwa: zatrzymano i aresztowano mieszkańca pow. mławskiego, w którego mieszkaniu znaleziono 1,7kg amfetaminy oraz ponad 37 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.
Kara – do 10 lat pozbawienia wolności.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
27 dni temu
odpowiada  Falvien

No dobra, ale prawie 2 kilo amfy to chyba nie ma własny użytek?

Ait
Ait
26 dni temu

Broń czarnoprochowa jest legalna jak i akcesoria do broni czarnoprochowej, zezwolenie potrzebne jest tylko do zakupu prochu. Żenada. Tylko pałować kobiety to wychodzi im dobrze.

Proku
Proku
26 dni temu

Czytajcie ze zrozumieniem ma zarzuty za posiadanie znacznej ilości narko. a ze napisal co znalezli to co innego