34 – latek kierował na podwójnym gazie i pomimo dożywotniego sądowego zakazu.

Policjanci z Posterunku Policji w Jednorożcu, zatrzymali 34 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który znajdując się w stanie nietrzeźwości, i pomimo dożywotniego sądowego zakazu, kierował pojazdem. Mężczyźnie grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

W sobotę, 12 grudnia 2020 roku tuż przed godz. 21.00 w miejscowości Jednorożec na ul. Mieszka I, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi, którym kierował 34 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało, że w swoim organizmie posiadał on ponad 3 promile alkoholu. Dodatkowo policjanci ustalili, że zatrzymany mężczyzna na swoim koncie ma już dożywotni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 

34 – latek teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed Sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Pamiętajmy o tym, że decydując się na jazdę pod wpływem alkoholu, stwarzamy duże niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia nie tylko dla nas samych ale przede wszystkim dla innych uczestników ruchu drogowego.


 

 

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments