Zatrzymany za uszkodzenie ciała

Policjanci z Przasnysza zatrzymali mężczyznę, który  nożem  pociął twarz 60 letniemu  mieszkańcowi  powiatu przasnyskiego. Pokrzywdzony z obrażeniami twarzy  trafił do szpitala w Przasnyszu. Napastnik przebywa w policyjnym areszcie.

Do zdarzenia doszło wczoraj ( 19.10.br.) około godziny 18:00 na terenie gm. Przasnysz. Dyżurny KPP w Przasnyszu został poinformowany, że na  60 letniego mieszkańca  gm. Przasnysz    napadł młody mężczyzna  i pociął  mu twarz  nożem . Przybyli na miejsce zdarzenia  policjanci ustalili, że do domu 60 latka, który wspólnie ze znajomymi spożywał alkohol,   wszedł  młody mężczyzna  i zażądał   aby  właściciel domu wyszedł z nim na zewnątrz. Gdy 60 latek odmówił doszło między nimi do szarpaniny i kłótni, podczas której   mężczyzna   wyjął  nóż i pociął twarz właścicielowi domu, po czym uciekł z miejsca zdarzenia.

Natychmiastowa akcja przasnyskich policjantów doprowadziła do zatrzymania sprawcy, którym  okazał się  32 letni mieszkaniec Przasnysza. Podczas zatrzymania mężczyzna posiadał przy sobie nóż. Badanie wykazało, że był pod wpływem alkoholu i miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna w przeszłości miał konflikt z prawem.

Aktualnie  trwają czynności wyjaśniające w sprawie. 32 latek przebywa  w policyjnym areszcie.

KPP Przasnysz

E.Ś.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments