Wpadł do rowu, doznał obrażeń i jeszcze za to zapłaci.

Piątkowego popołudnia nie zaliczy do szczęśliwych 23-latek jadący BMW, który wylądował w przydrożnym rowie w miejscowości Kosmowo w gminie Czernice Borowe. Młody człowiek nie tylko skasował samochód i doznał obrażeń, ale będzie jeszcze musiał zapłacić mandat karny.

 

– 5 czerwca 2020 r. o godz. 20:20 w miejscowości Kosmowo, kierujący samochodem osobowym marki BMW, 23-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego, na łuku drogi nie dostosował prędkości, w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu, doprowadzając w ten sposób do wywrócenia się pojazdu. Z miejsca zdarzenia z niegroźnymi obrażeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym – informuje asp. sztab. Krzysztof Błaszczak z KPP w Przasnyszu.


 

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
7 miesięcy temu

Kolejny, co sobie Need for Speed na drodze urządza. Dobrze, że tym razem tylko mandat.

Artur
Artur
7 miesięcy temu

dokładnie. w innym czasie i miejscu może rozjechać przechodniów albo zatrzymać się na drzewie. kolejny poskramiacz tylnonapędowego bmw. dlaczego ludzie pchaja sie do aut które sa trudne do opanowania w kiepskich warunkach? bo trzeba przyszpanować betką?

Grzegorz
Grzegorz
7 miesięcy temu

Karać ofermę

Paweł
Paweł
7 miesięcy temu

Zdarza się najlepszym ? nie każdy przewiduję co się stanie ?