WORD-y uziemione. Egzaminy na prawo jazdy w Ostrołęce, Ciechanowie i Mławie odwołane.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ostrołęce i Ciechanowie oraz oddział terenowy w Mławie nie będą przeprowadzały egzaminów na prawo jazdy, ponieważ tymczasowo wstrzymały funkcjonowanie. Winny jest COVID-19.

 

Ośrodki zawieszają działanie z powodu potwierdzonego zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników i ze względu na kwarantannę części personelu.

Dyrekcja Ośrodka w Ciechanowie zdecydowała o wstrzymaniu bieżącego funkcjonowania WORD-u w Ciechanowie oraz oddziału terenowego w Mławie. Odwołane zostały wszystkie egzaminy państwowe, nie są też prowadzone zapisy na egzaminy oraz bezpośrednia obsługa interesantów.

Wstrzymanie działalności WORD ma potrwać do 16 października. Kursanci zapisani na egzaminy zostaną poinformowani o nowym terminie ich przeprowadzenia, a środki wpłacone za odwołany egzamin zachowują ważność.

Podobne wieści napłynęły także z WORD w Ostrołęce, gdzie COVID-19 zdiagnozowano u jednego z pracowników. Na kwarantannie znaleźli się m.in. egzaminatorzy. W Ostrołęce odwołane zostały egzaminy zaplanowane w godzinach 6:00-13:00 w dniach od 12 do 16.10.2020 roku.

Podobnie jak w Ciechanowie wszystkie opłaty wniesione na egzaminy odwołane przez WORD w Ostrołęce zachowują ważność. Ostrołęckie Biuro Obsługi Klienta pracuje bez zmian w godzinach 8:00-16:00. W celu ustalenia nowego terminu egzaminu należy nawiązać kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: 29 760-55-35.

 

M. Jabłońska


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments