Uwaga! Wypadek w miejscowości Żebry – aktualizacja

Jak poinformował nas czytelnik przed chwilą doszło do wypadku w miejscowości Żebry. Droga została zablokowana.

Aktualizacja:


Dzisiaj ok. 13.00 na drodze 544 z Mławy do Przasnysza, w miejscowości Żebry (gmina Czernice Borowe) zderzyły się dwa samochody osobowe. W jednym z nich przewożono beczki z kwasem solnym. W zdarzeniu ucierpiały trzy osoby.

Auto, którym podróżowały dwie 19-letnie kobiety dachowało i zostało przygniecione przez drugi pojazd. W nim z kolei jechał mężczyzna, który przewoził dużą ilość kwasu solnego. Substancja wylała się do rowu – do akcji zostały wezwane specjalistyczne jednostki straży pożarnej z Ciechanowa – chemiczna i techniczna.
Interwencja strażaków była również niezbędna przy wydobywaniu poszkodowanych ze zniszczonych samochodów. Jedna z kobiet była zakleszczona, konieczne było rozcinanie pojazdu. Na miejsce wezwano śmigłowiec pogotowia ratunkowego, który przewiózł 19-latkę do szpitala w Warszawie. Hospitalizowano również jej współpasażerkę oraz kierowcę drugiego auta.

O 17.00 jeden z pasów drogi wciąż był zablokowany, na miejscu pracowała policja, ruch odbywał się wahadłowo.

Jak poinformowała nas przed chwilą czytelniczka w akcji ratunkowej podczas wypadku w Żebrach brały udział również i osoby postronne . Nie zdając sobie sprawy z niebezpieczeństwa (opary kwasu solnego) lokalny policjant (jedna z osób) udzielał pomocy ofiarom. Zakończyło się to pobytem w szpitalu.
Cieszymy się, że jednak nie wszyscy pozostają obojętni na ludzką krzywdę!!!!

foto: Olkey

za Nasza Mława

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments