Uwaga! Przasnyska Policja poszukuje Adriana Kołodzińskiego i Julię Deja!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu poszukują dwojga 17-latków, Adriana Kołodzińskiego i Julię Deja, którzy samowolnie oddalili się z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Nasze Dzieci” w Czernicach Borowych.

 

W dniu 3 sierpnia br. około godz. 9:00 nieletni samowolnie oddalili się z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Nasze Dzieci” w Czernicach Borowych.

Adrian Kołodziński: wzrost 164 cm., szczupła budowa ciała, włosy koloru blond krótko ścięte, ubrany był w szarą bluzę z rysunkiem lwa, spodnie dresowe i sportowe buty.

Julia Deja: wzrost 170cm., szczupła budowa ciała, włosy długie ciemne, ubrana była w bluzę koloru czarnego, spodnie dżinsowe z dziurami koloru czarnego i buty sportowe.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu nieletnich proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu tel. 47 7048200, z najbliższą jednostką Policji lub pod numerem alarmowym 112.

guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
3 miesięcy temu

A po co ich ścigają? Przecież już są prawie dorośli

p-sz
p-sz
odpowiada  Jan
3 miesięcy temu

prawie robi różnicę….względem prawa.a życie życiem

Obserwator
Obserwator
3 miesięcy temu

Może w końcu niech się panie wychowawczynie i właściciel obiektu zainteresują co wyprawiają młodzi z ośrodka. Chodzą w czasie wolnym po wsi, zaczepiają pijaczków żeby im kupowali % albo fajki a czasem żebrzą o parę zł. Do tego co chwilę ucieczki, ten młody już nie pierwszy raz ucieka. Ja wiem że te dzieci mają problemy ze sobą ale na miłość boską- jaranie fajek na skwerku i popijanie im nie pomoże.

Joanna
Joanna
odpowiada  Obserwator
3 miesięcy temu

Zapraszam na wolontariat lub do pracy jeśli na Pani odpowiednie wykształcenie.

Obserwator
Obserwator
odpowiada  Joanna
3 miesięcy temu

I co zmieni mój wolontariat? Trzeba by być przy nich 24/7 żeby nie dochodziło do takich sytuacji. Po prostu wypadało by opanować trochę wolne wychodzenie i kontrolować towarzystwo jak wraca do obiektu. Nie piszę tego w złości czy nienawiści ale w waszym obowiązku jest trzymanie tych dzieciaków w ryzach i na tym się skupcie.

Marcin
Marcin
3 miesięcy temu

Sam też bym uciekł na ich miejscu z placówki w której tylko do zdjęcia ma wszystko ładnie wyglądać.

Klara
Klara
odpowiada  Marcin
3 miesięcy temu

Dokładnie tak jest! Już dawno ktoś powinien zainteresować się tym co się tam dzieje, ta placówka to porażka, właścicielom zależy tylko na pieniądzach, które dostają na dzieci , w internecie można znaleść wyniki kontroli jaką przeprowadzono w tej placówce, wyniki są szokujące , poczytajcie bo warto!

Andrzej
Andrzej
odpowiada  Klara
2 miesięcy temu

Takie głupstwa mogą pisać tylko zawistni ludzie , którzy nie mają zielonego pojęcia o pieczy zastępczej w Polsce , albo zdesperowani byli pracownicy , którzy nie przeszli próby pracy z dziećmi. Zapraszamy na wolontariat.