Tomasz Folga z ZSP Chorzele zdobył 1. miejsce na etapie diecezjalnym w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej.

Tomasz Folga, uczeń klasy III a Zespołu Szkół Powiatowych w Chorzelach  zajął 1️. miejsce na etapie diecezjalnym w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej i zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego.

 

Opiekunem Tomasza jest ks. dr Wojciech Porowski.

Finał konkursu odbędzie się w dniach 12 października (pisemny online) oraz 27 października (ustny, stacjonarnie w Niepokalanowie).

Serdecznie gratulujemy.

guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
Rafał
3 miesięcy temu

Ja bym nie używał takiego języka nienawiść wobec Kościoła Katolickiego. Kościół jest ostoją moralności duchowej człowieka. Ja się bardzo cieszę jako katolik że księża zachęcają młode osoby do nauki wiary. Kardynał Stefan Wyszyński mówił ,że reformacja świata rozpocznie się od reformacji kościóła.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
3 miesięcy temu
odpowiada  Rafał

Moralności ? O czym Ty mówisz. Nawet kapciowy Jana Pawła II, niejaki Dziwisz, tuszował przypadki pedofilii. Poczytaj sobie, co wyprawiają Biskupi. Chociażby taki Sławoj – Głódź.

Last edited 3 miesięcy temu by Marek (prawdziwy)
Rafał
Rafał
3 miesięcy temu

Przypadki pedofili w kościele są niewątpliwie złymi stronami kościoła . Widzę ze jesteś małej wiary człowieku . Inne środowiska zawodowe też mają liczę przypadki przestępstw. Tylko każdy upatrzył sobie kościół . Kościół po pierwsze nigdy nie upadnie nawet w XXI w. Jego nauka będzie funkcjonowała , tylko ludzie małej wiary nie chcą jej poznać. Każdy z nas niewątpliwie upada ale najważniejsze jest to jak powstanie ze słabości . Nawet Henry Ford powiedział że tylko ludzie Boga zawsze docierają do celu . Nauczmy się tylko przebaczać i cieszmy się z dobrych księży którzy też są . Nie wrzucajmy wszystkich do jednego… Czytaj więcej »

Aga
Aga
3 miesięcy temu

Żal mi Was księżą, że chyba w najbardziej korupcyjnej diecezji w Polsce pracujecie. Powodzenia:)

Rafał
Rafał
3 miesięcy temu
odpowiada  Aga

Jeżeli w kościele byłaby korupcja to kościół by upadł . A jednak przetrwał tysiące lat.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
3 miesięcy temu
odpowiada  Rafał

Przetrwał 2 tysiące lat. Jednak dwudziesty pierwszy wiek to koniec tej instytucji. I bardzo dobrze.