Śmiertelny wypadek pod Makowem Mazowieckim. Zginęła 19-latka.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj, 1 czerwca 2018r., w gminie Czerwonka, powiat makowski. Dziewiętnastolatka straciła panowanie nad kierowanym autem po czym wpadła do rowu i uderzyła  w drzewo. Kierująca poniosła śmierć na miejscu. Apelujemy szczególnie do młodych uczestników dróg o spokojną i rozważną jazdę.

Do zdarzenia doszło około godziny 10:25. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letnia kobieta kierująca Renault jadąc w kierunku Czerwonki prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i zjechała na pobocze, a następnie wjechała do rowu i uderzyła w drzewo. W wyniku zderzenia kierująca Renault, mieszkanka powiatu makowskiego poniosła śmierć na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności na miejscu zdarzenia. Droga w tym miejscu przez kilka godzin była zablokowana. Makowska policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku drogowego.

Apelujemy o rozsądek, wyobraźnię, dostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpiecznej jazdy.


 

Źródło KPP Maków Maz.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments