Rozpoznajesz tych mężczyzn? Podejrzani są o kradzież z włamaniem

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie prowadzi postępowanie dotyczące przestępstwa kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań na ul. Armii Krajowej. Policja publikuje wizerunek mężczyzn podejrzanych o dokonanie tego przestępstwa. Jeśli ich rozpoznajesz, powiadom Policję.

 

Mężczyźni, których wizerunek został utrwalony na zdjęciach z zapisu kamer monitoringu, podejrzewani są o kradzież z włamaniem do jednego z mieszkań na ul. Armii Krajowej w Ciechanowie. Do tego zdarzenia doszło 10 kwietnia br.

– Sprawcy, pokonując zabezpieczenia, włamali się do lokalu, a następnie z jego wnętrza dokonali kradzieży gotówki, biżuterii, sprzętu RTV o łącznej wartości ponad 15 tys. złotych. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności – informuje asp. Magda Zarembska z KPP w Ciechanowie.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zamieszczonych zdjęciach lub mają informacje, które mogłyby okazać się pomocne w ustaleniu ich tożsamości, proszone są o kontakt z dyżurnym ciechanowskiej komendy pod numerem tel. 47 703 12 00 lub 112 albo z osobą prowadzącą sprawę tel. 47 703 12 66. Taką informację można przekazać anonimowo.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof P
Krzysztof P
25 dni temu

Czy w tym bloku mieszkają normali ludzie czy tylko PIS ludzie co to nie ja to mnie nie obchodzi. Na Pana waszego wielkiego, takie rzeczy nie miałyby miejsca gdyby nie ludzie dookoła. Nie będę przeklinać lecz nie zazdroszczę sąsiadów. WSTYD SĄSIADOM, HAŃBA.