Przasnyska ekipa Szlachetnej Paczki 2019! [FOTO]

Przasnysz już nie raz pokazał, że jako społeczność potrafimy się zjednoczyć w imię wyższego celu. Od lat we wszystkich charytatywnych eventach na terenie miasta i powiatu przewijają się te same osoby. Czy jest to Szlachetna Paczka, koncert charytatywny czy kiermasz ciast zawsze możemy liczyć na przasnyskich wolontariuszy i ich bezinteresowną pomoc. I z takiej ekipy powinniśmy być dumni!

Nie inaczej było w trakcie tegorocznej, szóstej już, edycji Szlachetnej Paczki w Przasnyszu. Wolontariuszom udało się przygotować paczki dla 18 rodzin! Pokazuje to jak chętni do niesienia pomocy są mieszkańcy naszego miasta i powiatu.

W tym roku liderem rejonu był Patryk Spodobalski, a pomagali mu wolontariusze : Karolina Burdach, Dominika Gołębiewska, Justyna Kucharska, Bartosz Bartnikowski, Weronika Stempiń, Katarzyna Orłowska, Angelika Niemiec, Damian Kowalski, Łukasz Skotnicki, Michalina Ćwiek, Agnieszka Chulczyńska, Magdalena Kowalewska, Olga Goś.

Pomoc na magazynie zapewnili Bartosz Gnojewski, Mariusz Trzciński i Grzegorz Ćwiek.

Wszystkich chętnych darczyńców zapraszamy dziś i jutro do magazynu Szlachetnej Paczki, który mieści się w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu. Nadal potrzebne są  środki chemiczne, spożywcze i produkty pierwszej potrzeby.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments