Poważne zderzenie dwóch ciężarówek pod Pułtuskiem. Kierował mieszkaniec powiatu przasnyskiego.

Pod Pułtuskiem doszło właśnie do poważnego zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych. Jedną z nich prowadził mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Mężczyzna na szczęście nie doznał poważnych obrażeń.

Kierujący Mercedesem, mieszkaniec pow. pułtuskiego, wjechał na skrzyżowanie z drogi podporządkowanej. Kierowany przez niego pojazd uderzył w jadącego od strony Pułtuska Dafa. Kierowca, mieszkaniec pow. przasnyskiego, nie doznał obrażeń, sprawca zaś uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Został przewieziony do pułtuskiego szpitala. Policjanci wyznaczyli objazd – od strony Pułtuska przez Jeżewo, od strony Warszawy przez Łubienicę – Superunki – informuje podkom. Milena Kopczyńska z KPP w Pułtusku.

Źródło Dziennik Mazowiecki
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad
Konrad
11 miesięcy temu

Jeżdżą jak głupki po tej trasie . Szczególnie na WPU czego efekty widać.

Marek W.
Marek W.
10 miesięcy temu
odpowiada  Konrad

dopiero co jakiś „zawodowiec” wywrócił tira z prosiakami w Serocku a teraz kolejni miszcze kierownicy w swoich 40tonowcach … gdyby miedzy nimi była osobówka znowu byłby pasztet jak pod Myszyńcem. brawurowa jazda, zero wyobraźni wymuszanie pierwszeństwa… ostatnio jadę z Chorzel i myślicie że mleczarki zwolnią na wąskiej drodze? nie, to Ty musisz uciekać do rowu.

Nina
Nina
10 miesięcy temu
odpowiada  Marek W.

Dokładnie ma pan rację jeżdżą tak jak by to tylko oni sami jechali drogą a później jak coś się stanie to jest płacz. Trzeba uważać i wolniej jeździć. Trochę więcej wyobrazni kierowcy.