Poważne zderzenie dwóch ciężarówek pod Pułtuskiem. Kierował mieszkaniec powiatu przasnyskiego.

Pod Pułtuskiem doszło właśnie do poważnego zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych. Jedną z nich prowadził mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Mężczyzna na szczęście nie doznał poważnych obrażeń.

Kierujący Mercedesem, mieszkaniec pow. pułtuskiego, wjechał na skrzyżowanie z drogi podporządkowanej. Kierowany przez niego pojazd uderzył w jadącego od strony Pułtuska Dafa. Kierowca, mieszkaniec pow. przasnyskiego, nie doznał obrażeń, sprawca zaś uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Został przewieziony do pułtuskiego szpitala. Policjanci wyznaczyli objazd – od strony Pułtuska przez Jeżewo, od strony Warszawy przez Łubienicę – Superunki – informuje podkom. Milena Kopczyńska z KPP w Pułtusku.

Źródło Dziennik Mazowiecki
Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad
Konrad
2 lat temu

Jeżdżą jak głupki po tej trasie . Szczególnie na WPU czego efekty widać.

Marek W.
Marek W.
2 lat temu
Reply to  Konrad

dopiero co jakiś „zawodowiec” wywrócił tira z prosiakami w Serocku a teraz kolejni miszcze kierownicy w swoich 40tonowcach … gdyby miedzy nimi była osobówka znowu byłby pasztet jak pod Myszyńcem. brawurowa jazda, zero wyobraźni wymuszanie pierwszeństwa… ostatnio jadę z Chorzel i myślicie że mleczarki zwolnią na wąskiej drodze? nie, to Ty musisz uciekać do rowu.

Nina
Nina
2 lat temu
Reply to  Marek W.

Dokładnie ma pan rację jeżdżą tak jak by to tylko oni sami jechali drogą a później jak coś się stanie to jest płacz. Trzeba uważać i wolniej jeździć. Trochę więcej wyobrazni kierowcy.