Podziękowania od Pauliny Król

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji Spotu Charytatywnego, który odbył się 21 stycznia na Rynku Miejskim w Przasnyszu.

Jestem bardzo wzruszona a jednocześnie bardzo szczęśliwa, że znalazły się osoby, które zechciały wesprzeć mój powrót do sprawności po wypadku samochodowym, któremu uległam pod koniec wakacji.

Ogromne słowa uznania kieruję do Pana Jacka Pereszczuka, który był pomysłodawcą tego przedsięwzięcia. Gdyby nie On – zapewne nie byłoby tego wczorajszego wydarzenia. Dziękuję za doskonały pomysł oraz chęć wdrożenia go w życie!!!

    Chciałam podziękować głównym Organizatorom tej dużej imprezy: VAG Przasnysz i Stowarzyszeniu Przedsiębiorczy Przasnysz. Wasze wsparcie i zaangażowanie od strony formalnej przyczyniło się do możliwości realizacji tego Cudownego Dnia – Spotu Motoryzacyjnego.

    Wielkie słowa podziękowania i uznania kieruję do Pana Bartka Siedleckiego, który zainspirowany pomysłem Pana Jacka Pereszczuka wziął na swoje barki całą odpowiedzialność za organizację Spotu. Mogę sobie jedynie wyobrazić ile czasu, pracy i poświęcenia kosztowało to Pana. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Brakuje mi słów aby wyrazić swoją wdzięczność za trud włożony w przygotowanie i realizację tak ogromnego przedsięwzięcia.

    Dziękuję również patronom medialnym: Infoprzasnysz, Gazeta w Przasnyszu, Studio Reklamy Mofo, Media Przasnysz, Radio7 dzięki którym cała machina medialna tętniła non stop aktualnymi informacjami dotyczącymi Spotu, zarówno w Internecie jak i w prasie. Bez Was to wydarzenie nie osiągnęłoby takich rozmiarów! Dziękuję za czas i trud jaki poświęciliście aby ten Spot z planowanej, niewielkiej imprezy rozrósł się do jednej z większych imprez charytatywnych w historii Przasnysza.

    Sponsorzy i Partnerzy! Do Was chciałabym skierować ogromny ukłon! Dziękuję, że zechcieliście zaangażować się w Spot. Szczególne podziękowania kieruję do lokalnych instytucji i przedsiębiorców, nie sposób wszystkich wymienić… Wybaczcie jeśli kogoś pominęłam!

    Zapamiętałam fajne maskotki, które dzielnie wędrowały po Rynku i nie zrażały się niską temperaturą powietrza… Nie zapomnę ciepłego posiłku – serwowana zupa była smaczna i rozgrzewająca… Dziękuję bardzo niezawodnym Paniom ze stoiska ze słodkościami: Justynie Andrzejewskiej, Marcie Jankowskiej, Monice Modzelewskiej, Angelice Niemiec – za serwowanie tych pyszności, pomimo niesprzyjających warunków pogodowych. Ogromne podziękowania kieruję do Pani Karoliny Burdach i Katarzyny Misiak, dzięki którym wolontariusze mogli bezpiecznie chodzić z puszkami i zbierać pieniądze na moją, dalszą rehabilitację neurologiczną. Zadbałyście Panie o wszystko! Pan, który jeździł trabantem – wielka frajda i świetny pomysł – również dziękuję bardzo za zaangażowanie…

    Dziękuję wszystkim, którzy przeznaczyli cenne rzeczy do licytacji! Kwoty jakie padały były naprawdę wysokie. Jestem pod wielkim wrażeniem!  Wielu osób pewnie nie zdążyłam zauważyć – ale musicie mi wierzyć na słowo, że wiem, że TAM byliście, wspieraliście mnie i byliście tam aby mi pomóc. Wasza pozytywna energia unosiła się po całym Przasnyszu!

Dziękuję wszystkim kierowcom i fanom motoryzacji, którzy zaszczycili ten spot swoją obecnością i zechcieli pokazać swoje auta. Jesteście Wielcy! Wiem, że co niektórzy mieli sporą trasę do  pokonania – tym większe DZIĘKUJĘ dla WAS!

    Dziękuję cudownym i pracowitym wolontariuszom. Nie jestem w stanie wymienić Was wszystkich z nazwiska ale musicie wiedzieć, że to dzięki Waszej bezinteresownej pomocy i pracy w specyficznych warunkach atmosferycznych będę mogła zdecydowanie szybciej wrócić do pełnej sprawności sprzed wypadku. Mam nadzieję, że kiedyś i ja będę mogła POMAGAĆ – tak jak Wy dziś to czyniliście! Brawo WY! Katarzyna Borkowska, Krystian Ścięgaj, Natalia Piotrak-Tworkowska, Kamil Wierzbicki, Katarzyna Bukowska, Michalina Ćwiek, Czarek Dąbrowski, Michał Rykowski, Jakub Goździewski, Aleksandra Nowogórska, Adrian Nowogórski, Zuzanna Dobrzyńska, Katarzyna Postek, Katarzyna Rasińska, Izabela Nowogórska, Karolina Kulpik, Alicja Dobrzyńska.

Żałuję tylko, że nie mam z Wami wszystkimi pamiątkowej fotografii…

Paulina Król

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments