Od jutra Przychodnia Zdrowia SP ZZOZ Przasnysz przechodzi w tryb teleporad.

Grzegorz Magnuszewski, dyrektor SP ZZOZ w Przasnyszu,  wydał komunikat dotyczący zmiany trybu pracy Szpitalnej Przychodni. Poniżej zamieszczamy jego pełną treść.

 

Szanowni Pacjenci Przychodni Zdrowia SP ZZOZ w Przasnyszu,

mając na względzie Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, a także celem minimalizacji ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa SARS CoV-2, od dnia 12.10.2020r. Szpitalna Przychodnia Zdrowia działać będzie wyłącznie w trybie TELEPORAD. Zawiesza się zatem kontakt osobisty z personelem Podstawowej Opieki Zdrowotnej  (POZ).

Kontakt telefoniczny celem skorzystania z teleporady: 29 753 43 89.

Będziemy na bieżąco informować o wszelkich zmianach organizacji pracy Przychodni.

Proszę o śledzenie strony internetowej Szpitala www.szpitalprzasnysz.pl oraz lokalnych portali informacyjnych.

Dbajmy o swoje zdrowie, jak również zdrowie swoich najbliższych ograniczając kontakty.

  

Z poważaniem,

Grzegorz Magnuszewski

Dyrektor SP ZZOZ w Przasnyszu


 

guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Qwerty
Qwerty
3 miesięcy temu

To już wiadomo gdzie to nowe ognisko…

tetryk
tetryk
3 miesięcy temu

Obywatelu, lecz się sam

Beata
Beata
3 miesięcy temu

I o to chodzi teraz pełnia szczęścia – ale może będzie jak w dowcipie dźwoni lekarz do straży pozarnej-,pali mi się dom,-chwileczkę zaraz udzielę teleporady.

Radek
Radek
3 miesięcy temu

Czemu w Pułtusku przychodnia może działa normalnie? Byłem w piątek dezynfekcja rąk i maska na twarzy, bez problemu każdy może wejść. Wszystkie badania , usg , prześwietlenie nie ma problemu a w Przasnyszu wszystko zamknięte.

dekalb
dekalb
3 miesięcy temu
odpowiada  Radek

No odpowiedz sobie sam jak działają normalnie to się robi sajgon(świadczy to o przestrzeganiu higieny) nie wiem ile jest zakażeń w Pułtusku ale domyślam się że wleką się za nami w ogonie.

ate
ate
3 miesięcy temu
odpowiada  Radek

Dotychczas w POZ w naszym szpitalu też wszystko działało , korzystałam z USG i osobistej porady u Lekarza Rodzinnego.Widocznie coś się zadziało ,skoro taka decyzja.Dbajmy o siebie wzajemnie , zdrowia najlepszego.

Karol
Karol
3 miesięcy temu

szpital Szaserów normalnie wszystkie przyjęcia planowo wizyty na godzinę, szpital zakażny Wolski przyjęcia bez problemu na godzinę wyznaczoną czy to inny świat w tym samym województwie czy inne zarządznie !

Katarzyna
Katarzyna
3 miesięcy temu

Teraz nie ma leczenia, nie ma innej choroby niż covid. Służba zdrowia i tak była poniżej zera, a teraz to jest dno. Można umierać wg. procedur i tak nikt za to nie odpowie.

gość
gość
3 miesięcy temu

ale starosta na fb pisze, że nie ważny jest kult i religia zdrowia tylko miłość więc miłość niech Was leczy po co Wam czynne przychodnie ?