Od jutra Przychodnia Zdrowia SP ZZOZ Przasnysz przechodzi w tryb teleporad.

Grzegorz Magnuszewski, dyrektor SP ZZOZ w Przasnyszu,  wydał komunikat dotyczący zmiany trybu pracy Szpitalnej Przychodni. Poniżej zamieszczamy jego pełną treść.

 

Szanowni Pacjenci Przychodni Zdrowia SP ZZOZ w Przasnyszu,

mając na względzie Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, a także celem minimalizacji ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa SARS CoV-2, od dnia 12.10.2020r. Szpitalna Przychodnia Zdrowia działać będzie wyłącznie w trybie TELEPORAD. Zawiesza się zatem kontakt osobisty z personelem Podstawowej Opieki Zdrowotnej  (POZ).

Kontakt telefoniczny celem skorzystania z teleporady: 29 753 43 89.

Będziemy na bieżąco informować o wszelkich zmianach organizacji pracy Przychodni.

Proszę o śledzenie strony internetowej Szpitala www.szpitalprzasnysz.pl oraz lokalnych portali informacyjnych.

Dbajmy o swoje zdrowie, jak również zdrowie swoich najbliższych ograniczając kontakty.

  

Z poważaniem,

Grzegorz Magnuszewski

Dyrektor SP ZZOZ w Przasnyszu


 

guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Qwerty
Qwerty
18 dni temu

To już wiadomo gdzie to nowe ognisko…

tetryk
tetryk
18 dni temu

Obywatelu, lecz się sam

Beata
Beata
18 dni temu

I o to chodzi teraz pełnia szczęścia – ale może będzie jak w dowcipie dźwoni lekarz do straży pozarnej-,pali mi się dom,-chwileczkę zaraz udzielę teleporady.

Radek
Radek
18 dni temu

Czemu w Pułtusku przychodnia może działa normalnie? Byłem w piątek dezynfekcja rąk i maska na twarzy, bez problemu każdy może wejść. Wszystkie badania , usg , prześwietlenie nie ma problemu a w Przasnyszu wszystko zamknięte.

dekalb
dekalb
odpowiada  Radek
18 dni temu

No odpowiedz sobie sam jak działają normalnie to się robi sajgon(świadczy to o przestrzeganiu higieny) nie wiem ile jest zakażeń w Pułtusku ale domyślam się że wleką się za nami w ogonie.

ate
ate
odpowiada  Radek
18 dni temu

Dotychczas w POZ w naszym szpitalu też wszystko działało , korzystałam z USG i osobistej porady u Lekarza Rodzinnego.Widocznie coś się zadziało ,skoro taka decyzja.Dbajmy o siebie wzajemnie , zdrowia najlepszego.

Karol
Karol
18 dni temu

szpital Szaserów normalnie wszystkie przyjęcia planowo wizyty na godzinę, szpital zakażny Wolski przyjęcia bez problemu na godzinę wyznaczoną czy to inny świat w tym samym województwie czy inne zarządznie !

Katarzyna
Katarzyna
18 dni temu

Teraz nie ma leczenia, nie ma innej choroby niż covid. Służba zdrowia i tak była poniżej zera, a teraz to jest dno. Można umierać wg. procedur i tak nikt za to nie odpowie.

gość
gość
18 dni temu

ale starosta na fb pisze, że nie ważny jest kult i religia zdrowia tylko miłość więc miłość niech Was leczy po co Wam czynne przychodnie ?