Nowe Škody dla przasnyskiej Policji

Trzydzieści skód yeti trafi do końca roku do jednostek miejskich i powiatowych policji podległych Komandzie Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. Nowe pojazdy wyjadą na mazowieckie drogi jeszcze przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.

Skody yeti to samochody, które świetnie radzą sobie na ruchliwych drogach i wymagających terenowych traktach. Skody wyposażone są w silniki 1.4 o mocy 122 KM. Pieniądze na zakup nowych aut pochodzą ze środków Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, Komendy Głównej Policji oraz jednostek samorządowych, gdzie trafią radiowozy. Będą to radiowozy zarówno oznakowane, jak i nieoznakowane.

I tak pojazdy trafią do KMP w Radomiu (3 sztuki), KMP w Płocku (3 sztuki), KMP w Siedlcach (3 sztuki), KMP w Ostrołęce (3 sztuki), KPP w Mławie (2 sztuki), KPP w Przasnyszu (2 sztuki), KPP w Kozienicach (2 sztuki, w tym jedna z napędem 4 x 4), KPP w Lipsku (2 sztuki), KPP w Ciechanowie ( 1 sztuka), KPP w Ostrowi Mazowieckiej (1 sztuka), KPP w Zwoleniu (1 sztuka), KPP w Sokołowie Podlaskim (2 sztuki), KPP w Białobrzegach (1 sztuka), KPP w Grójcu (2 sztuki) oraz KWP (2 sztuki).

W przetargu zakupiono także jedną skodę dla KWP w Gorzowie Wielkopolskim.


Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments