MKS Przasnysz wysoko pokonuje Ożarowiankę Ożarów Maz.

Podopieczni Pawła Mazurkiewicza pokonali w ostatnim spotkaniu w IV Lidze Mazowieckiej Ożarowiankę Ożarów Maz. 0:4. Jest to drugie zwycięstwo naszego zespołu.

Początek spotkania nie był dla nas zbyt udany, już w 7′ Robert Wróblewski otrzymał czerwoną kartkę. Mimo gry w dziesiątkę pierwsza połowa skończyła się wynikiem 0:0. Druga część meczu to istna kanonada w naszym wykonaniu. Wynik meczu otworzył Patryk Piasecki, który zdobył bramkę w 53 minucie. W 60 minucie siły się wyrównały po czerwonej kartce dla zawodnika gospodarzy. Wynik dla MKSu podwyższyli w 73′ Dominik Witkowski, 85′ Mateusz Matusiak i w 90′ ponownie Dominik Witkowski.

Ożarowianka – MKS Przasnysz 0:4

⚽️ 53′ Patryk Piasecki
⚽️ 73′ Dominik Witkowski
⚽️ 85′ Mateusz Matusiak
⚽️ 90′ Dominik Witkowski

Skład:
Przychodzki, Borowiec (68′ Pragacz T.), Wróblewski R, Grędziński, Kamiński (75′ Bartosiewicz), Pragacz M, Słowik (80′ Sławski), Rutkowski, Olszewski (80′ Matusiak M), Piasecki (70’Sawczenko), Smoliński (57′ Witkowski)

Następny mecz rozegramy w roli gospodarza z KS Łomianki. Spotkanie rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy.