MKS Przasnysz: 2005 zakończył rundę

Makowianka Maków Mazowiecki – MKS Przasnysz  6:3

Ostatnia   kolejka rozgrywek o mistrzostwo Młodzików rocznika 2005 okazała się pechowa dla zawodników  MKS Przasnysz. W niedzielne przedpołudnie 23 października  2016 r na boisku w Makowie zawodnicy MKS Przasnysz zmierzył się z  Makowianką Maków Mazowiecki.  Osłabieni brakiem pięciu podstawowych zawodników, biorących udział w rozgrywkach szkolnych, zawodnicy z Przasnysza w pierwszej połowie stawiali opór dobrze grającym gospodarzom. W 12 minucie spotkania po ładnym wykończeniu kontry Osowski Damian otworzył wynik spotkania. Kilka minut później Dominik Raczkowski z najbliższej odległości trafił w słupek. Gospodarze w 25 minucie po zespołowej akcji wyrównali  a w doliczonym czasie gry, po błędzie Czaplickiego Mateusza wyszli na prowadzenie 2:1. Gospodarze,  okres zdecydowanej przewagi dokumentują  kolejnymi trzema bramkami. MKS Przasnysz jest w stanie odpowiedzieć tylko dwoma trafieniami za sprawą Osowskiego i Ciesielskiego Macieja.  Niestety w samej końcówce wykorzystując brak sił w drużynie gości zawodnicy z Makowa strzelają szóstą bramkę po której sędzia zakończył zawody. Mecz w Makowie Mazowieckim był ostatnim meczem w rundzie jesiennej rocznika 2005 MKS Przasnysz. Zawodnicy z Przasnysza zakończyli rundę jesienną z 15 pkt co dało nam drugą pozycję na półmetku rozgrywek.

Skład MKS Przasnysz: Lipka Mateusz, Czaplicki Mateusz, Tworkowski Bartek, Raczkowski Dominik, Kołakowski Piotr, Rock Jakub,  Bieńkowski Karol, Ciesielski Maciej, Osowski Damian