Kronika Policyjna Przasnysz – 19.10.2015

18.10.2015r.

Godz. 15:40- w Przasnyszu na ul. Słowackiego mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierując BMW, na łuku drogi  wpadł w poślizg i wjechał do rowu. W wyniku zdarzenia  kierujący nie odniósł żadnych obrażeń.

 

17.10.2015r.

Godz. 06:50- w miejscowości Jarzynny Kierz gm. Chorzele doszło do zdarzenia drogowego.  27 letni  mieszkaniec powiatu siedleckiego kierując oplem  nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków na drodze, w wyniku czego zjechał na pobocze i uderzył w betonowy słup. Mężczyznę z obrażeniami ciała karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 07:50- nieznani sprawcy włamali się do domu przy ul. Leszczynowej w Przasnyszu i ukradli torebkę damską,  w której znajdowały się karty kredytowe, pieniądze, zegarek damski, prawo jazdy, kluczyki do samochodu oraz inne przedmioty. Następnie  sprawcy  z ogrodzonej posesji ukradli samochód  m-ki BMW X5 o wartości 180 000zł. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie.

Godz. 15:05- w Karwaczu gm. Przasnysz doszło do kolizji drogowej. Mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierując Fordem Mondeo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej Fordem Fiestą mieszkance Przasnysza,  w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierująca Fordem Fiestą karetką pogotowia  przewieziono do szpitala w Przasnyszu. Winnego spowodowania kolizji  ukarano mandatem w wysokości 300 zł.

Godz. 17:25- na moście w miejscowości  Budziska, gm. Jednorożec,  mieszkanka powiatu przasnyskiego  kierując samochodem m-ki  Nisan Micra,   straciła panowanie nad pojazdem,   wpadła w poślizg i uderzyła w barierkę.  Kierującą z obrażeniami ciała  karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu.

 

16.10.2015r.

Godz. 14:05- nieznany sprawca na terenie ogrodów działkowych   przy ul. Sadowej  w Przasnyszu, włamał się do altanki i ukradł wykaszarkę spalinową COLIBRI. Zgłaszająca wartość strat oszacowała na kwotę 300 zł.

Godz. 15:55- w miejscowości Grabowo Zawady mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował rowerem mając 2,6 promila alkoholu w organizmie.

 

 

 

 

KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments