KP PSP Przasnysz zaprasza na Szkolenie Podstawowe Strażaków Ratowników OSP.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu informuje, że od 13 października  do 15 grudnia 2018 r. w siedzibie naszej Komendy planowane jest Szkolenie Podstawowe Strażaków Ratowników OSP zgodnie z programem nauczania zatwierdzonym w 2015 r. Szkolenie odbywać się będzie w systemie weekendowych zjazdów (sobota-niedziela) z czego część zajęć teoretycznych będzie prowadzona przy pomocy platformy internetowej.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do wszystkich Prezesów i Naczelników jednostek OSP z terenu powiatu przasnyskiego o zgłaszanie do Wydziału Operacyjno Szkoleniowego KP PSP w Przasnyszu ( osobiście lub telefonicznie ) deklaracji udziału podległych druhów w/w szkoleniu. Rekrutacja na szkolenie  rozpoczyna się od dnia 11 września i trwa do 17 września br. Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona i uzależniona jest od ilości wyszkolonych strażaków ratowników w danych jednostkach OSP.

Po otrzymaniu zgody na szkolenie strażacy zobowiązani są dostarczyć  do KP PSP w Przasnyszu Kartę Skierowania w terminie do dnia 10 października 2018 r.

 

Źródło KP PSP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments