Koncert z dobrym smakiem, czyli pani Alicja w Chorzelach.

Już po raz piąty sezon wakacyjny w Chorzelach jest otwierany z prawdziwie dobrym smakiem. Już w tę niedzielę, 30 czerwca, odbędzie się tu koncert prawdziwej damy polskich scen – pani Alicji Majewskiej z towarzyszeniem Włodzimierza Korcza. Koncert przygotowuje Towarzystwo Przyjaciół Chorzel.

Od 2014 roku na zaproszenie TPCh do Chorzel zaglądają wielkie gwiazdy polskich scen muzycznych. Tę muzyczną serię zapoczątkował Grzegorz Turnau, który uległ magii dworku w Bogdanach Wielkich koło Chorzel i zgodził się zagrać dla publiczności koncert na cześć profesora Jerzego Kłoczowskiego, właściciela posesji. Wydarzenie to, przygotowane przez Towarzystwo Przyjaciół Chorzel, zainspirowało członków organizacji do stworzenia niebanalnego muzycznego cyklu. Cykl ten nazwano „Koncert z dobrym smakiem”. I smak ten zdążyli poznać już liczni widzowie, którzy przyjeżdżają do Chorzel z całego regionu.

Do tej pory z zaproszenia TPCh zdążyli skorzystać m.in. Stanisław Soyka, zespół Raz Dwa Trzy, Grupa MoCarta czy zespół Voo Voo. Teraz do tego grona dołącza duet Majewska – Korcz. Zwłaszcza dojrzalsi słuchacze doskonale znają panią Alicję, która od czterech dekad czaruje swoim głębokim głosem i lirycznym wykonaniem takich przebojów jak „Odkryjemy miłość nieznaną” czy też „Jeszcze się tam żagiel bieli”.

Tego wszystkiego będzie można posłuchać na żywo w Chorzelach. Koncert zacznie się w niedzielę o godzinie 18.00. Organizatorzy zapewniają, że bilety będzie można nabyć na miejscu. Koszt wejściówki – 40 złotych.


 

Źródło TPCh
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments