Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 21 do 27 kwietnia 2014 r.

24.04.2014 r. godz. 1637

            Próba samobójcza w Przasnyszu przy ul. Sosnowej. W chwili przybycia na miejsce zdarzenia straży pożarnej mężczyzna siedział na parapecie IV piętra grożąc zeskokiem. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia przed dostępem osób postronnych i rozstawili skokochron. Negocjator policyjny nakłonił niedoszłego samobójcę do zejścia z parapetu.

24.04.2014 r. godz. 1913

            Wypadek samochodu osobowego w Karwaczu gmina Przasnysz. Jedna osoba poszkodowana. W chwili dojazdu straży pożarnej Daewoo Matiz znajdował się w rowie, natomiast poszkodowanym zajmowała się służba medyczna, która przewiozła go do szpitala. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie elektryczne w uszkodzonym samochodzie. W czasie działań ruch drogowy odbywał się wahadłowo.

W wyniku wypadku częściowemu zniszczeniu uległ przód i boki samochodu.

25.04.2014 r. godz. 0921

            Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Rembielinie gmina Chorzele. Jedna osoba poszkodowana. W chwili dojazdu straży pożarnej, osoby podróżujące (5 osób) znajdowały się poza pojazdami. Jedną z nich opatrywał zespół pogotowia ratunkowego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilania elektryczne, kierowali ruchem drogowym i usunęli pozostałości powypadkowe z jezdni.

W wyniku zderzenia zniszczeniu uległ tył samochodu z tylnym zawieszeniem Peugeota 306 oraz przód BMW 320.

25.04.2014 r. godz. 1009

            Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Przasnyszu przy ul. Makowskiej. W wypadku nikt nie ucierpiał. W chwili dojazdu straży pożarnej uszkodzone pojazdy znajdowały się na poboczu jezdni. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia odłączyli zasilanie elektryczne w Audi oraz usunęli pozostałości powypadkowe i płyny z jezdni.

W wyniku zderzenia zniszczeniu uległ przód Audi A4 oraz tylna klapa ze zderzakiem w Oplu Signum.

Ponadto strażacy w minionym tygodniu gasili pożary poszycia w lesie i śmieci w kontenerach.


Oficer Prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments