Czołowe zderzenie podczas wyprzedzania. Trzy osoby w szpitalu. Wezwano śmigłowiec LPR.

Wczoraj na drodze krajowej nr 61 (pow. makowski) doszło do groźnego wypadku drogowego, w którym ucierpiały 3 osoby. Na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj chwilę przed godziną 19:00. Na skutek nieprawidłowego manewru wyprzedzania wykonanego przez 19-letniego kierowcę czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. W związku z poważnymi obrażeniami jakich doznali uczestnicy wypadku, zdecydowano o wezwaniu śmigłowca LPR.

– Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wskazują na to, że kierujący pojazdem marki Seat Leon,19- letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, w trakcie wykonywania nieprawidłowego manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Audi A3, którym kierował 55-letni mieszkaniec powiatu warszawskiego. W wyniku zderzenia ciężkich obrażeń ciała doznał 55 – letni mężczyzna, kierujący Audi A3, który został zabrany śmigłowcem do szpitala w Warszawie. Kierujący pojazdem marki Seat Leon oraz jego pasażer 25-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego trafili do szpitala w Makowie Mazowieckim. Na chwilę obecną nie ustalono czy osoby biorące udział wypadku były trzeźwe z uwagi na ich stan zdrowia – informuje KPP w Makowie Mazowieckim.

Źródło KPP Maków Maz.
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Edy
Edy
7 miesięcy temu

Masakra, teraz strach po drodze jeździć bo tych draiverow nie brakuje co myślą że królem szosy są.
Teraz niczemu winny człowiek walczy o życie.
Ludzie trochę rozwagi na drodze