Czołowe zderzenie podczas wyprzedzania. Trzy osoby w szpitalu. Wezwano śmigłowiec LPR.

Wczoraj na drodze krajowej nr 61 (pow. makowski) doszło do groźnego wypadku drogowego, w którym ucierpiały 3 osoby. Na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj chwilę przed godziną 19:00. Na skutek nieprawidłowego manewru wyprzedzania wykonanego przez 19-letniego kierowcę czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. W związku z poważnymi obrażeniami jakich doznali uczestnicy wypadku, zdecydowano o wezwaniu śmigłowca LPR.

– Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wskazują na to, że kierujący pojazdem marki Seat Leon,19- letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, w trakcie wykonywania nieprawidłowego manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Audi A3, którym kierował 55-letni mieszkaniec powiatu warszawskiego. W wyniku zderzenia ciężkich obrażeń ciała doznał 55 – letni mężczyzna, kierujący Audi A3, który został zabrany śmigłowcem do szpitala w Warszawie. Kierujący pojazdem marki Seat Leon oraz jego pasażer 25-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego trafili do szpitala w Makowie Mazowieckim. Na chwilę obecną nie ustalono czy osoby biorące udział wypadku były trzeźwe z uwagi na ich stan zdrowia – informuje KPP w Makowie Mazowieckim.

Źródło KPP Maków Maz.
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Edy
Edy
10 miesięcy temu

Masakra, teraz strach po drodze jeździć bo tych draiverow nie brakuje co myślą że królem szosy są.
Teraz niczemu winny człowiek walczy o życie.
Ludzie trochę rozwagi na drodze