Bójka w barze „Smakosz” w Przasnyszu. Sprawca zjadł czyjś posiłek.

W weekend doszło do nietypowej interwencji policji w barze „Smakosz”,  mieszczącym się nieopodal przasnyskiego dworca. Mężczyzna wszedł do baru, zjadł jednemu z klientów część posiłku, a drugiemu zrzucił obiad ze stołu. Doszło do awantury i szarpaniny, a na miejsce został wezwany patrol policji. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, ale funkcjonariusze mają go „na widelcu”.

 

– W sobotę 4 lipca, o godzinie 15.50 przasnyska policja została poinformowana o awanturze w barze Smakosz. Mężczyzna najprawdopodobniej będący mieszkańcem Przasnysza, zjadł część posiłku należącego do klienta lokalu, ponadto zrzucił na podłogę zamówienie należące do innego z gości. Między mężczyznami doszło do bójki; z agresją spotkał się także właściciel baru. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem patrolu, ale jesteśmy w  trakcie ustalania miejsca jego pobytu — powiedział Infoprzasnysz asp. sztab Krzysztof Błaszczak z KPP w Przasnyszu.

Jak udało nam się dowiedzieć, policja już wytypowała sprawcę tego czynu, najprawdopodobniej jest nim dobrze znany funkcjonariuszom przasnyszanin, mający bogatą kartotekę. Nieoficjalnie wiemy również że, mężczyzna szukał wrażeń już wcześniej. Podczas meczu pomiędzy MKS Przasnysz, a MKS Ciechanów wbiegł na murawę oraz próbował wszcząć awanturę na widowni. Po zakończonej rozgrywce trafił do „Smakosza”.

Wiele wskazuje na to, że podczas wizyty był pod wpływem alkoholu.

 

M. Jabłońska


 

guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
rob
rob
6 miesięcy temu

Skrytym parówkożercom mówimy swoje głośne NIE

Monika
Monika
6 miesięcy temu
odpowiada  rob

Toć to szok. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Do jednego trzy radiowozy🤣🤣🤣Śmiech na sali

booster
booster
6 miesięcy temu
odpowiada  Monika

gdzie ty tam widzisz 3 ??

Monika
Monika
6 miesięcy temu
odpowiada  booster

Byłam widziałam

Ewa
Ewa
6 miesięcy temu
odpowiada  Monika

Hehe

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
6 miesięcy temu
odpowiada  rob

To byli parówkowi skrytożercy 😁

Lil
Lil
6 miesięcy temu

Skoro na stadionie skakał i szukał wrażeń to co z ochroną, za wtargnięcie na boisko już powinien być skarcony przez policję za zakłócanie porządku

Romek
Romek
6 miesięcy temu
odpowiada  Lil

Policja w naszym kraju chyba skupiła się na tym by „ganiać” tylko za tymi co trzymają książeczkę o tytule „Konstytucja” lub za tymi, którzy dzierżą transparenty nieprzychylne obecnej władzy.

Monika
Monika
6 miesięcy temu
odpowiada  Lil

Nasza ochrona to też nasza policja. Ale jak brak to jej nie ma 🙃🙃🙃

stasiek
stasiek
6 miesięcy temu

u nas w przasnyszu to tylko łapio za palenie papierosów lub picia piwa myś że im stat podrosnom bo hulogansta to sie bojom 2 poljcjanki były jak 1 osoba prośła o pomoc 0 ratunku tylko madaty wstawiać potrafio

andrzej
andrzej
6 miesięcy temu

Dziwi i ciekawi mnie dlaczego policjanci „zaparkowali” na pasach .