36-latek zatrzymany za posiadanie marihuany.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie susz roślinny. 36-latek usłyszał zarzut posiadania substancji zakazanych.

W miniony weekend policjanci z Wydziału Kryminalnego podczas wykonywania czynności służbowych w trakcie przeszukania 36-letniego mężczyzny ujawnili przy nim środek odurzający. Po zbadaniu suszu roślinnego okazało się, że jest to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do KPP celem wyjaśnienia. Mieszkańcowi powiatu ciechanowskiego został przedstawiony zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Trwają dalsze czynności w sprawie.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii wprowadza przepis, zgodnie z którym, ten, kto posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


 

Źródło KPP Ciechanów
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
11 miesięcy temu

Czy nasi dzielni policjanci mogliby się pochwalić, ileż to gramów zioła miał ten złoczyńca? Jeden gram, czy może półtora?
Ja bym tam od razu wnioskował o trzymiesięczny areszt.

Karol3672
Karol3672
11 miesięcy temu

2020 a dalej trwa ta zacofana polityka scigania za trawke i karania jak za zbrodnie, a najtwardsze narkotyki jak alko i kodeina full legal.Polski rzadzie je*ac wac,tfu.

Twójstary
Twójstary
11 miesięcy temu

Naucz się pisać rozjebundo zanim zrobisz kolejny internetowy donos