36-latek zatrzymany za posiadanie marihuany.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie susz roślinny. 36-latek usłyszał zarzut posiadania substancji zakazanych.

W miniony weekend policjanci z Wydziału Kryminalnego podczas wykonywania czynności służbowych w trakcie przeszukania 36-letniego mężczyzny ujawnili przy nim środek odurzający. Po zbadaniu suszu roślinnego okazało się, że jest to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do KPP celem wyjaśnienia. Mieszkańcowi powiatu ciechanowskiego został przedstawiony zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Trwają dalsze czynności w sprawie.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii wprowadza przepis, zgodnie z którym, ten, kto posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


 

Źródło KPP Ciechanów
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
4 lat temu

Czy nasi dzielni policjanci mogliby się pochwalić, ileż to gramów zioła miał ten złoczyńca? Jeden gram, czy może półtora?
Ja bym tam od razu wnioskował o trzymiesięczny areszt.

Karol3672
Karol3672
4 lat temu

2020 a dalej trwa ta zacofana polityka scigania za trawke i karania jak za zbrodnie, a najtwardsze narkotyki jak alko i kodeina full legal.Polski rzadzie je*ac wac,tfu.

Twójstary
Twójstary
4 lat temu

Naucz się pisać rozjebundo zanim zrobisz kolejny internetowy donos