Znamy oferty na przebudowę Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu. Przekraczają zaplanowaną kwotę

W siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu odbyło się dzisiaj otwarcie ofert w postępowaniu przetargowym na przebudowę zabytkowego budynku. Do udziału w przetargu zgłosiło się sześć firm. Komisja przetargowa zajmie się teraz analizą złożonych ofert.

 

Otwarcie ofert nastąpiło w środę, 6 października o godzinie 10.00. Na przebudowę budynku Miejskiego Domu Kultury im. Stanisława Ostoi – Kotkowskiego w Przasnyszu zabezpieczonych zostało 13,5 mln złotych.  Oferty złożone przez zainteresowane firmy przekroczyły zaplanowany budżet.

Do przetargu zgłosiło się sześć podmiotów. Najtańszą propozycję cenową zaoferowało przedsiębiorstwo budowlane RemBud z Przasnysza, wyceniając prace na prawie 16 mln złotych. 16,6 mln zł zaoferował TBM Software z Warszawy, 17,4 mln zł Lider Konsorcjum Modanta z Zielonki, 19,5 – Włod-Bud-Dachy 2 Paweł Włodkowski z Ojrzenia, 20,7 mln zł Przedsiębiorstwo Remontowo–Budowlane „AGAD” z Torunia. Najdroższą ofertę złożył Szymon Perdjon Zakład Remontowo -Budowalny z Chorzel. Prace wycenił na 20,8 mln zł.

 

Komisja przetargowa zajmie się teraz analizą złożonych ofert.

– Otrzymaliśmy oferty, zostały one zamieszczone na stronie zamawiającego i miniportalu. Zamawiający musi teraz przeanalizować oferty i zastosować kryteria ofert w celu ogłoszenia ostatecznej informacji – komentuje dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu, Magdalena Król- Piórkowska.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
2 lat temu

Czyli brak 2,5 mln złotych żeby zacząć inwestycję?

Łuki
Łuki
2 lat temu
Reply to  Marcin

Raczej ta najwyższa cena jest najbardziej realna

Vic
Vic
2 lat temu

Oczywiście wygra najtańsza ofera, ktora i tak jest przeszacowana na korzyść wykonawcy. Wykonanie robót zostanie spartolone. I tak zostanie wszystko uleputane…

Madzia
Madzia
2 lat temu

Ciekawe skad kase na to wezmą?