„Zawody Hokejowych Gwiazd” już w listopadzie na przasnyskim lodowisku

26 listopada na krytym lodowisku w Przasnyszu odbędą się „Zawody Hokejowych Gwiazd”. Organizatorzy zapraszają do zapisów.

 

Amatorska drużyna hokejowa „Orły Przasnysz” zaprasza w niedzielę, 26 listopada w godzinach od 9.00 do 14.00 na kryte lodowisko w Przasnyszu na „Zawody Hokejowych Gwiazd”.

– Do udziału zapraszamy dzieciaki z przedszkoli i szkół podstawowych. Wymagana jest umiejętność jazdy na łyżwach, własny kask i ochraniacze. Mile widziane ochraniacze hokejowe, ale mogą być również rolkowe – informują.

Impreza będzie polegała na rozegraniu mini turnieju hokeja pomiędzy trzema drużynami oraz indywidualnym pokonaniu hokejowego toru przeszkód na czas.

– Każdy zawodnik otrzyma piękny metalowy medal za uczestnictwo, a najlepsi zostaną wyróżnieni pucharami. Przed zawodami zostaną przeprowadzone dwa treningi przygotowawcze, na których nastąpi weryfikacja zgłoszonych zawodników, podział na drużyny oraz trening w pokonywaniu toru przeszkód. Terminy treningów zostaną podane po otwarciu lodowiska. Udział w co najmniej jednym z treningów jest obowiązkowy. Brak udziału w treningu skutkuje skreśleniem z listy uczestników – dodają organizatorzy.

Patronat nad „Zawodami Hokejowymi Gwiazd” objął Starosta Przasnyski oraz Burmistrz Miasta Przasnysz.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments